کد خبر: ۴۲۶۵۸۸
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹
صدور مجوز واردات آمبولانس برای مراکز روستایی و صعب‌العب
در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، گزارشی از سوی وزارت نیرو درخصوص قطعی برق در مرکز و جنوب خوزستان ارایه شد.
آفتاب‌‌نیوز :
در این گزارش به تصمیمات اتخاذ شده و اقداماتی از قبیل افزایش گروه‌های شست‌وشوی مقره‌ها، تغییر نوع مقره‌ها، پوشش عایق پست‌های برق، تجهیز تصفیه‌خانه آب به منابع تأمین مستقل انرژی و پیشگیری از تکرار رویداد مشابه و همچنین تسریع در ترمیم خرابی‌ها و دکل‌های آسیب دیده اشاره شده است.

حداقل سرمایه برای تأسیس شرکت‌های بیمه غیردولتی مشخص شد

با تصویب دولت، حداقل سرمایه مورد نیاز برای تأسیس موسسه بیمه مستقیم مبلغ یک هزار میلیارد ریال تعیین شد.

همچنین حداقل سرمایه مورد نیاز برای صدور پروانه فعالیت مؤسسه بیمه مستقیم در هر یک از گروه رشته‌های بیمه‌ای مشخص گردید که به موجب آن، برای بیمه‌های غیر زندگی مبلغ 300 میلیارد ریال، برای بیمه‌های زندگی و مستمری مبلغ 200 میلیارد ریال و برای صدور پروانه بیمه‌های مختلط  (کلیه رشته‌های بیمه‌ای) مبلغ 500 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

هیات وزیران همچنین حداقل سرمایه لازم برای تأسیس و شروع به فعالیت مؤسسات بیمه اتکایی را مبلغ 2500 میلیارد ریال تعیین کرد.

به موجب تصمیم دولت، مؤسسات بیمه‌ای که قبلاً تاسیس شده‌اند و سرمایه آنها کمتر از ارقام مندرج در این تصویب نامه است، موظفند تا پایان سال 1396 سرمایه خود را با مفاد این تصویب‌نامه منطبق نمایند.

مجوز واردات آمبولانس برای مراکز روستایی و صعب‌العبور صادر شد

هیات وزیران با واردات 400 دستگاه آمبولانس برای مراکز روستایی و صعب‌العبور کشور موافقت کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: