کد خبر: ۴۲۶۶۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۶

قطعی مجدد برق در خوزستان

معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به قطعی برق در مناطقی از اهواز و همچنین برخی شهرستان‌های خوزستان، گفت: شرکت توزیع برق احتمال قطعی برق را اصلا به ما منعکس نکرده بودند و این وضعیت قابل پیش ‌بینی نبود.
آفتاب‌‌نیوز :
برامند هاشمی زاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر قطعی برق در اهواز سراسری نیست و برخی از مناطق دارای برق هستند اما در حال پیگیری موضوع از شرکت توزیع برق هستیم.

وی افزود: برخی شهرستان‌ها نیز ممکن است دچار قطعی برق شده باشند اما در مجموع عمده شهرستان‌های استان اکنون دارای برق هستند. علت قطعی برق در حال حاضر ممکن است اتصالات محلی و اثر نم‌نم باران در ساعات قبل باشد.

معاون عمرانی استاندار خوزستان تصریح کرد: در حال بررسی و پیگیری این موضوع هستیم. شرکت توزیع برق اصلا احتمال قطعی برق را به ما منعکس نکرده بود و این ضعیت قابل پیش‌بینی نبود. به ما گفته‌اند که قطعی برق در اهواز سراسری نیست.

پیام‌های مردمی حاکی از آن است که قطعی برق در اهواز، سراسری است. همچنین در ساعات گذشته همچون چند روز پیش صدای انفجار در نقاط مختلف شهر اهواز و همچنین برخی شهرستان‌های استان نظیر ماهشهر شنیده شد که به نظر می‌رسد ناشی از انفجار ترانس‌های برق باشد. همچنین اکنون برخی خطوط ایرانسل و اینترنت نیز در برخی نقاط دچار اختلال و قطعی شده اند.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
0
0
علت قطعی برق در حال حاضر ممکن است اتصالات محلی و اثر نم‌نم باران در ساعات قبل باشد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین