کد خبر: ۴۲۶۷۷۴
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
فرناندس تورس با وجود از دست دادن پنالتی در دیدار اتلتیکومادرید و سلتاویگو هنوز فاصله زیادی با بدترین پنالتی‌زن تاریخ لالیگا دارد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، اتلتیکو مادرید دیشب (یکشنبه) دوباره پنالتی از دست داد. شاگردان دیگو پابلو سیمئونه برابر سلتاویگو شمشین پنالتی فصل خود را از دست دادند. این تیم از ۹ پنالتی تنها سه ضربه را به گل تبدیل کرده است.

اتلتیکو در تاریخ لالیگا در این زمینه از دیگر تیم‌ها بالاتر است. قرمز و سفیدپوشان از ۴۴۵ ضربه‌ای که به دست آوردند، ۱۲۹ ضربه را به گل تبدیل نکرند. این یعنی آنها ۲۸ درصد ضربه‌ها را از دست دادند. پس از این تیم بارسلونا (۱۱۷ از ۴۷۵ پنالتی)، رئال مادرید (۱۱۵ از ۵۰۵) و اتلتیک بیلبائو (۱۱۰ از ۳۸۳) قرار دارند.

سیمئونه در این فصل به دنبال یک بازیکن مشخص برای ضربات پنالتی بود که تاکنون در این امر موفق نبوده است. آنتوان گریزمان از سه ضربه، هیچ‌یک را به گل تبدیل نکرد. کوین گامیرو یک ضربه را به گل تبدیل کرد و دیگری را به تیر دروازه کوبید. فرناندو تورس نیز همین شرایط را دارد و گابی نیز تنها یک پنالتی زده که آن هم به گل تبدیل نشد. تنها بازیکنی که در این امر موفق بوده است، سائول نیگس است که تک ضربه‌اش گل شد.

تورس با پنالتی که دیشب از دست داد، در رتبه ششمین بازیکن تاریخ لالیگا با بیشترین پنالتی از دست رفته قرار گرفت (۹ پنالتی از ۲۸ ضربه).

در ادامه به پنالتی نزن ترین های تاریخ لالیگا اشاره می‌شود.

کارلوس - هشت پنالتی از ۱۹ ضربه (۴۲.۱ درصد)

لیونل مسی - هشت پنالتی از ۵۰ ضربه (۱۶ درصد)

پنف - ۹ پنالتی از ۵۲ ضربه (۱۷.۳ درصد)

لوپس اوفارته - ۹ پنالتی از ۳۵ ضربه (۲۵.۷ درصد)

ساموئل اتوئو - ۹ پنالتی از ۲۷ ضربه (۳۰ درصد)

کریستیانو رونالدو - ۹ پنالتی از ۶۵ ضربه (۱۳.۸ درصد)

سنیور - ۱۰ پنالتی از ۳۴ ضربه (۲۸.۵ درصد)

دنی - ۱۰ پنالتی از ۴۴ ضربه (۲۲.۷۲ درصد)

تامودو - ۱۲ پنالتی از ۴۲ ضربه (۲۸.۵ درصد)

کینی - ۱۳ پنالتی از ۴۳ ضربه (۳۰.۲ درصد)

اوگو سانچس - ۱۵ پنالتی از ۷۲ ضربه (۲۱.۱ درصد)

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین