کد خبر: ۴۲۷۲۶۲
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱

هماهنگی بیشتر دلیل تعویق سفر مقام روسی به تهران

یک دیپلمات سفارت جمهوری اسلامی ایران در روسیه نیاز به هماهنگی بیشتر را دلیل تعویق سفر یک مقام روسی به ایران اعلام کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایرنا، دیپلمات سفارت جمهوری اسلامی امروز (چهارشنبه) در باره مطلب دیروز روزنامه کامرسانت چاپ مسکو به خبرنگار ایرنا گفت: بررسی ها نشان می دهد، مقام های ایرانی هیچ اطلاعات محرمانه ای در زمینه برنامه حضور دیمیتری راگوزین معاون نخست وزیر روسیه در تهران اعلام نکرده اند و فقط در برخی سایت ها به اصل سفر اشاره شده است.

دیپلمات ایرانی بدون ذکر نام افزود: برنامه حضور راگوزین در تهران در چارچوب سفرهای متقابل با همتای ایرانی و در ادامه برنامه های قبلی تنظیم شده بود که متاسفانه در مراحل آخر به دلایل فنی و نبود هماهنگی برنامه ها، به تعویق افتاد.

این منبع خبری همچنین با اشاره به اهمیت و نقش مثبت معاون نخست وزیر روسیه در روابط دو کشور، اظهار امیدواری کرد سفر به تعویق افتاده در زمان مناسب و با همه ترتیب های لازم تنظیم شود.

یک منبع آگاه در وزارت خارجه جمهوری اسلامی در تهران نیز ضمن تکذیب این اخبار که سفر راگوزین به تهران به دلیل افشای اطلاعات محرمانه به تعویق افتاده، گفت که این شایعه ها صحت ندارد.

راگوزین که پیش بینی شده بود، هفته جاری به تهران سفر و با مقام های جمهوری اسلامی دیدار و مذاکره کند، خود اعلام کرده به دلایل فنی سفر به تعویق افتاده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین