کد خبر: ۴۲۷۲۸۰
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۸

مجوزی برای حضور بانوان در ورزش مردان

سرپرست سازمان والیبال ساحلی گفت: با توجه به جلساتی که با ناظر فدراسیون جهانی و مسئولان کمیته جهانی والیبال ساحلی داشتیم، مشکل حضور بانوان تماشاگر در تور جهانی حل شد.
آفتاب‌‌نیوز : کسری غفوری درباره حضور بانوان در مسابقات تور جهانی اظهار داشت: ناظر فدراسیون جهانی نسبت به عدم حضور بانوان به عنوان تماشاگر در محوطه مسابقات معترض بود و حتی تهدید به لغو مسابقات کرده بود اما با توجه به جلساتی که در این خصوص داشتیم این موضوع حل شد.

به گزارش تسنیم، وی ادامه داد: ما تعهدات فدراسیون والیبال ایران را به مسئولان FIVB اعلام کردیم و با توجه به جلساتی که با فرمانده نیروی انتظامی، مدیر کل مناطق آزاد کیش، رئیس کمیته والیبال ساحلی و رئیس کمیته رسانه‌های فدراسیون جهانی داشتیم در نهایت مجوز حضور بانوان را در این رقابت‌ها گرفتیم.

غفوری افزود: حضور بانوان در تور جهانی آزاد شده و همه می‌توانند از نزدیک مسابقات را تماشا کنند. تصمیمی که صبح امروز برای ممانعت حضور بانوان در مسابقات گرفته شد غیرمسئولانه بود.

مسئول کمیته والیبال ساحلی ایران تصریح کرد: رقابت‌های تور جهانی در بالاترین سطح فنی برگزار می‌شود. 8 تیم المپیکی در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند و برای نخستین بار رقابت‌ها در سه شبکه ماهواره‌ای به صورت مستقیم پخش می‌شود.‌
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین