کد خبر: ۴۲۸۱۵۳
تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: 26 محور برون شهری به دلیل بارش برف، کولاک و سیلابی شدن و طغیان رودخانه های مسیر تا اطلاع بعدی مسدود است.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش روز یکشنبه ایرنا، محور شیراز - جهرم واقع در استان فارس تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی کافی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین شیراز - سروستان - فسا - زاهدشهر - جهرم انجام می شود.

محور شیراز - فسا - جهرم واقع در استان فارس نیز تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین شیراز - سروستان - فسا - زاهدشهر - جهرم امکان پذیر است.

محور بندرلنگه - بندر خمیر واقع در استان هرمزگان تا اطلاع بعدی به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم دژگان انجام می شود.
بارش شدید برف و کولاک و نبود ایمنی کافی در محور تهم - چورزق واقع در استان زنجان و محور سیاهکل - دیلمان واقع در استان گیلان سبب شده تا این دو مسیر همچنان مسدود باشد.
محور دندی - تخت سلیمان واقع در استان زنجان، تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف و کولاک و نبود ایمنی کافی و محور خواف - رشتخوار واقع در استان خراسان رضوی، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود هستند.

همچنین محور بوشهر - دیر - بردخون واقع در استان بوشهر و محور شیراز - خرامه واقع در استان فارس، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از مسیر جایگزین شیراز - داریون - رحمت آباد - کلبار - خرامه انجام می شود.
محور دبیران - سه راهی جهرم واقع در استان فارس و محور حاجی آباد - وکیل آباد واقع در استان هرمزگان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
محور کازرون - فراشبند واقع در استان فارس تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از مسیر جایگزین کازرون - برازجان - اهرم - فراشبند عملی است.
محور رودبار - ایرانشهر واقع در جنوب استان کرمان و محور دلگان - زهکلوت واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) نیز تا اطلاع بعدی به علت طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی مسدود شده است.
محور شیف - گناوه واقع در استان بوشهر نیز تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی همچنان مسدود است.

محور فرعی شمشک - دیزین، واقع در استانهای تهران و البرز و محور رامیان - اولنگ - شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان تا اطلاع بعدی به علت نبود ایمنی کافی مسدود است.
محور پونل - خلخال واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی و محور سروآباد - پاوه (محدوده گردنه تته) واقع در استان کردستان تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف، کولاک و نبود ایمنی کافی مسدود هستند.
محور گنجنامه - تویسرکان واقع در استان همدان و محور سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع بعدی به علت بارش بارف و نبود ایمنی کافی مسدود است.
محور نیکشهر - چاهان - زرآباد واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) تا اطلاع بعدی، به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور بستک - خمیر، واقع در استان هرمزگان تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بستک - چاه سرمه - بندرعباس انجام می شود.
محور فرعی رودبار - قلعه گنج، واقع در جنوب استان کرمان و محور فرعی رودبار - کهنوج، واقع در جنوب استان کرمان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
محور سقز - مریوان، واقع در استان کردستان، تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید برف و نبود ایمنی کافی همچنان مسدود است.
با توجه به فصل سرما و افزایش بارش ها، هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی و دریافت اطلاعات تفصیلی راهها می توانند به وب‌ سایت www.141.ir مراجعه و یا عدد 141را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با کارشناسان مرکز 141 مدیریت راه های کشور تلفنی تماس بگیرند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین