کد خبر: ۴۳۲۶۴۰
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه با همراهی دولت توانست حقوق اسفند ماه معلمان را زودتر از موعد پرداخت کند.
آفتاب‌‌نیوز :
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی روز شنبه در حاشیه هشتمین دوره مجلس دانش آموزی در جمع خبرنگاران درباره پرداخت مطالبات معلمان نیز اظهار داشت: پاداش بازنشستگی فرهنگیان تا سال 94 پرداخت شده است، اما بخشی دیگر از مطالبات از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 95 و حق التدریس ها از ابتدای مهر تا پایان امسال باقی مانده است.

وی تاکید کرد: تا پایان امسال تلاش می کنیم بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم و با سازمان مدیریت در حال رایزنی هستیم تا بخشی از مطالبات را تا پایان سال بپردازیم و بخش دیگر برای سال آینده باقی می ماند.

* مجلس دانش آموزی تمرین فعالیت اجتماعی و سیاسی برای دانش آموزان است
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: مجلس دانش آموزی تمرین فعالیت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برای حضور دانش آموزان در جامعه است.

دانش آشتیانی اظهار داشت: این مجلس بازوی مشورتی قوی برای مدیران آموزش و پرورش است زیرا مخاطبان تصمیم گیری ما دانش آموزان هستند و نمایندگان آنها به عنوان بازوی مشورتی مدیران در مجلس دانش آموزی حضور دارند. 

وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان در سال آینده گفت: کارگروهی را برای تدوین نظام جدید حقوق معلمان تعیین کرده ایم که در آن بحث رتبه بندی را هم خواهیم داشت. 

** گزارش بازگشت سه هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان دریافت نکردیم

وزیر آموزش و پرورش درباره بازگشت مبلغ سه هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: بنده نیز این مبلغ را شنیده ام اما هنوز گزارش آن به ما نرسیده و تا جایی که اطلاع دارم 800 میلیارد تومان به صندوق برگشته است.

دانش آشتیانی افزود: کمیته ای که در این باره تعیین کرده ایم در حال بررسی وضعیت صندوق است و شرکت ها و هیات مدیره هایی که فعال نبودند را تغییر داده و افراد متخصص بکار گرفته ایم، به عنوان مثال هیات مدیره جدید بانک سرمایه از سوی بانک مرکزی تایید شده اند و بزودی بکار گرفته می شوند.
منبع: ایرنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
0
0
اقای وزیر من یک معلمم ایا پرداخت حقوق یک معلم ده روز قبل از پایان یک ماه منت دارد مگر بانکها وخیلی ادارات دیگر که علاوه بر حقوق کارانه های میلیونی و اضافه کار وماموریت وچندین نوع پرداخت دیگر دارند پرداخت هایشان را در بوق وکرنا میکنند که شما مثل شق القمر کرده ها کمترین وظیفه خودتان را در بوق وکرنا میکنید خجالت نمی کشید از بیان این خبر ها معلم ها را تبدیل به ذلیل ترین قشر حقوق بگیر کرده اید ان وقت منت هم سرشان میگذارید خواب هستید یا خودتان را به خواب زده اید البته این روال وزیران اموزش وپرورش شده است اما بنا نیست این روال متوقف شود. اقای وزیر شما وامثال شما اگر نمیتونید از حقوق معلمان دفاع کنید حداقل سکوت کنید تا مایه رنجش خاطر همکاران فرهنگی نباشید در برخی ادارات 3تا 4 برابر پاداش پایان خدمت یک فرهنگی را حداکثر یک هفته بعد از بازنشستگی به حساب اون فرد میریزند وهیچ جا هم خبرش منتشر نمیشود اون وقت شما خبر تلاشتون را جهت پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان در اینده منتشر میکنید معلمان را چی فرض کرده اید؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین