کد خبر: ۴۳۶۶۱۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
در جریان یکی از دردناک‌ترین جنایات سال گذشته، نوزاد پسری در مشهد دقایقی پس از تولد به طرز هولناکی به قتل رسید.
آفتاب‌‌نیوز : روزنامه همشهری: در جریان یکی از دردناک‌ترین جنایات سال گذشته، نوزاد پسری در مشهد دقایقی پس از تولد به طرز هولناکی به قتل رسید.

اين جنايت شامگاه 29 اسفند سال گذشته در شهرك شهيد رجايي مشهد رخ داد و قاضي كاظم ميرزايي، بازپرس جنايي اين شهر و كارآگاهان اداره آگاهي را به محل حادثه كه خانه‌اي مسكوني بود كشاند. بررسي‌هاي اوليه از اين حكايت داشت كه نوزاد يك‌روزه دقايقي پس از تولد با ضربه جسمي برنده به قتل رسيده است.

مادر نوزاد كه پس از تولد فرزند پسرش به بيمارستان منتقل شده بود نخستين كسي بود كه تحت بازجويي قرار گرفت. اين زن 20ساله در تحقيقات گفت: زمستان سال94 با همسر اولم ازدواج كردم. اما ازدواج ما دوام چنداني نداشت و اسفند همان سال از هم جدا شديم. با اين حال چند‌ماه بعد دوباره تصميم گرفتيم با هم زندگي كنيم ولي باز هم نتوانستيم به اين زندگي مشترك ادامه دهيم و در نهايت باز هم جدا شديم.

زن جوان ادامه داد: مدتي بعد با همسر دومم آشنا شدم و با او به‌صورت موقت ازدواج كردم. وقتي زندگي مشتركمان شروع شد، فهميدم كه از همسر اولم باردارم. ماجرا را از او پنهان كردم و ابتدا به او مي‌گفتم كه به يك بيماري مبتلا هستم و وضعيت ظاهري‌ام به‌خاطر كيستي است كه در بدنم است. اما در نهايت او در جريان ماجرا قرار گرفت و سر ناسازگاري گذاشت. تا اينكه زمان به دنيا آمدن فرزندم رسيد. از آنجا كه تصور مي‌كردم به دنيا آمدن او مانع خوشبختي من و شوهرم است، به بيمارستان نرفتم و خودم در سرويس بهداشتي خانه فرزندم را به دنيا آوردم و دقايقي پس از تولدش او را به قتل رساندم و وانمود كردم كه فرزندم مرده به دنيا آمده است تا اينكه پس از انتقال به بيمارستان دستم رو شد.

اعترافات زن جوان عجيب به‌نظر مي‌رسيد. اينكه زني با قساوت نوزاد تازه متولد شده‌اش را به قتل برساند دور از ذهن بود و به همين دليل قاضي جنايي و كارآگاهان اداره آگاهي تصميم گرفتند به تحقيقات خود ادامه دهند. آنها اين بار به سراغ شوهر اين زن رفتند اما او مدعي شد كه در ماجرا نقشي ندارد و اصلا خبر نداشته كه همسرش باردار است.

با اين حال حرف‌هاي او مشكوك به‌نظر مي‌رسيد و به همين دليل كارآگاهان بار ديگر به بازجويي از زن جوان پرداختند تا اينكه وي اين‌بار موضوع تازه‌اي را مطرح كرد. او گفت: شوهرم حاضر نبود فرزندم را بپذيرد و از پس مخارج او برنمي‌آمد. مي‌ترسيدم كه تولد او باعث به‌هم خوردن زندگي مشتركمان شود. از طرفي از شوهر اولم بي‌خبر بودم و نمي‌دانستم كجاست.

شب حادثه وقتي زمان زايمان رسيد، خودم فرزندم را به دنيا آوردم و با قيچي بند نافش را بريدم اما پس از آن شوهرم او را به گوشه‌اي برد و به قتل رساند.با اعترافات جديد زن 20ساله شوهر او نيز بازداشت شد و با دستور قاضي ميرزايي، هر دوي آنها راهي بازداشتگاه شدند. از سوي ديگر پدر مقتول كه در يكي از شهرهاي اطراف زندگي مي‌كرد نيز شناسايي و به دادسرا احضار شد. او وقتي مقابل قاضي جنايي قرار گرفت، گفت: همسر سابقم زندگي سختي داشت.

هنوز كودك بود كه پدرش در جريان يك درگيري، به جرم قتل دستگير و به قصاص محكوم شد. مادرش هم او را ترك كرد و وي نزد پدربزرگش بزرگ شد. پس از آن به خانه عمويش در مشهد آمد و از آنجا كه عمويش هم زندگي سختي داشت، مي‌خواست هر طوري شده زندگي مشتركش را حفظ كند تا مجبور نشود نزد عمويش برگردد. مرد جوان اعلام كرد كه در اين ماجرا از همسر سابقش شكايتي ندارد و حاضر است شوهر او را نيز به شرط اينكه همسرش را به عقد دائم خود درآورد، ببخشد.در چنين شرايطي، زن و شوهر متهم به قتل در بازداشت به‌سر مي‌برند تا پرونده آنها پس از تكميل تحقيقات به دادگاه كيفري فرستاده شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
0
0
حال ما رو اين اول سال با اين نحوه خبرتون گرفتيد شديدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۴
0
0
يعني اگر آرد بهش ميرسيد بچه اش را نمي كشت؟؟؟؟!!!!!
كاري اساسي براي بدبختي هاي مردم كنيد!!!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین