کد خبر: ۴۳۷۳۳۲
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱

اقدام به خودكشی سه شهروند شيرازی ناكام ماند

آتش‌نشاني شيراز اعلام كرد كه ماموران اين سازمان طي سه عمليات جداگانه، جان سه شهروند كه قصد خودكشي داشتند را نجات داده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري شيراز، ماموران آتش‌نشاني با حضور به‌موقع جان يك زن 40 ساله، يك زن 31 ساله و يك مرد جوان كه قصد خودكشي داشتند را نجات دادند.

بر اساس اين گزارش، اولين حادثه مربوط به مرد جواني بود كه خود را در اتاقي حبس كرده و با آسيب رساندن به خود، اعلام مي‌كرد قصد خودكشي دارد.

 این حادثه در ساعت 3:6 دقیقه بامداد پنجشنبه 17 فروردين به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت تیم‌های امداد روان پریشی از ایستگاه 19 به همراه نيروهايي از ایستگاه‌هاي 12 و 11 به محل حادثه اعزام شدند و خوشبختانه با سرعت عمل و حضور به موقع تیم امدادی و باز کردن در به‌صورت نامحسوس، ماموران مانع از خودكشي فرد مورد نظر شدند.

به گزارش روابط عمومي آتش‌نشاني در مورد دیگر از خودکشی كه مربوط به یک زن 40 ساله بود، فرد مصدوم با خوردن قرص، قصد خودکشی داشت که تیم‌های امدادی 125 از ایستگاه هشت با حضور به‌موقع در محل و باز كردن در اتاق، فرد بيهوش را به عوامل اورژانس تحويل دادند.

در مورد سوم نيز زن 31 ساله‌اي در بلوار استقلال با خوردن قرص دچار مسموميت شده بود كه بعد از ورود به منزل، فرد مصدوم توسط عوامل اورژانس به بيمارستان منتقل شد.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین