کد خبر: ۴۳۷۴۷۴
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱

آغاز ثبت‌نام اینترنتی کتب درسی دانش‌آموزان از شنبه ۱۹ فروردین

مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام اینترنتی کتب درسی دبستانی‌ها و پیش دانشگاهی‌ها از ۱۹ فروردین خبر داد و زمان ثبت نام کتب فنی و حرفه‌ای‌ها را تیرماه اعلام کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
لیدا نیک‌روش مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز فرآیند ثبت سفارش کتاب‌های درسی، اظهار داشت: ثبت نام و سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی دوره تحصیلی ابتدایی و پیش دانشگاهی از فردا 199 فروردین ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: ثبت نام کتاب‌های درسی دانش‌آموزان شاخه فنی و حرفه‌ای که امسال برای نخستین بار انجام می‌شود نیز از تیرماه به صورت اینترنتی قابل انجام است.

نیک‌روش با اشاره به زمان بندی تعیین شده برای ثبت نام اینترنتی کتب درسی، خاطرنشان کرد: ثبت نام کتب درسی برای دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از 15 فروردین آغاز و تا 17 شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و همچنین ثبت نام کتب برای پایه‌های دوم تا ششم دبستان از 19 فروردین آغاز و تا 15 خردادماه ادامه می‌یابد.

به گزارش فارس، وی افزود: ثبت نام و سفارش اینترنتی کتب درسی دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی از 19 فروردین آغاز و تا 15 خرداد ادامه می‌یابد و در یک بازه یک ماهه تا اواسط تیرماه در مدارس در اختیار دانش‌آموزان پیش دانشگاهی قرار خواهد گرفت.

مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: بیشترین تغییرات در کتاب‌های پایه یازدهم اتفاق افتاده است که منتظر هستیم تا تولید و چاپ آنها به اتمام برسد و پس از قیمت گذاری برای عرضه آماده شود.

نیک‌روش با اشاره به اینکه امکان ثبت نام انفرادی و گروهی کتاب‌های درسی به صورت اینترنتی فراهم شده است، گفت: دانش‌آموزان، اولیا و مدارس می‌توانند از 19 فروردین ماه با مراجعه به سایتwww.irtextbook.com ثبت نام کتاب‌های درسی را انجام دهند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین