کد خبر: ۴۳۷۷۶۸
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵

ورود سامانه بارشی به کشور/ بارش پراکنده در 19 استان

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا روز سه شنبه در 19 استان کشور باران به صورت پراکنده می بارد.
آفتاب‌‌نیوز : محمد اصغری در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: برای استان های آذربایجان شرقی، غربی، کردستان، سواحل غربی خزر امروز و فردا بارش باران پیش بینی می شود. عمده بارش ها فردا در سواحل خزر رخ می دهد.

وی ادامه داد: روند افزایشی دما در شمال کشور متوقف شده و به زودی با کاهش دما روبرو خواهیم  شد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی امروز برای استان های خوزستان، ایلام و کرمانشاه پدیده گردو  غبار رخ می دهد.

اصغری از ورود سامانه بارشی به کشور از روز سه شنبه خبر داد و افزود: این موج از نیمه شمالی کشور وارد شده و استان های همدان،مرکزی،کرمانشاه،آذربایجان شرقی،غربی،قزوین، خراسان شمالی و رضوی  و سواحل خزر را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی در مورد بارش باران در تهران گفت: امروز به صورت خفیف در برخی مناطق تهران باران می بارد اما روز سه شنبه با ورود سامنه بارشی هوای پایتخت ابری و بارانی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه اصفهان و شهرهای گلابگیری در 48 ساعت آینده با وزش باد همراه هستند،تاکید کرد: بهتر است افرادی که برای گلابگیری به این مناطق می روند،لباس گرم به همراه داشته باشند. روز دوشنبه برای اصفهان بارش پراکنده پیش بینی می شود.

اصغری با اشاره به هوای نیمه جنوبی کشور، ادامه داد: برای استان هرمزگان و سیستان وبلوچستان بارش پیش بینی نمی شود. در استان های خوزستان و کرمان هم در سه روز آینده شاهد رگبار خواهیم بود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین