کد خبر: ۴۳۷۸۵۸
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲

بیانیه رسمی رئیسی برای نامزدی در انتخابات

بیانیه رسمی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
آفتاب‌‌نیوز :
متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللّهُمَ صَلِّ عَلی علی بن مُوسَی الِّرِضا المَرُتَضی عَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

ملت شریف و سر افراز ایران  

در حالی چهارمین دهه‌ی عمر نظام اسلامیان سپری می شود که با وجود موفقیت ها و پیشرفت های امیدوار کننده، همچنان درد های مزمن ساختاری و سنت های نادرست مدیریتی مردم را رنج می‌دهد و  دولت را از پاسخگویی به انتظارات مردم و تحقق اهداف قانون اساسی ناتوان ساخته است.

مردم می پرسند با وجود این همه منابع سرشار و سرزمین پر نعمت، استعداد های متراکم انسانی و رهنمود های روشن رهبر عزیز انقلاب؛ چرا وضع کشور چنین است و چرا ظرفیت مجموعه های داخلی به جای هم افزایی برای حل مسائل کشور، صرف خنثی سازی یکدیگر و رقابت های تخریبی می شود؟ 
آیا نمی توان قفل  رکود و  بیکاری و انسداد در کسب کار و آسیب های اجتماعی ناشی از آن را گشود؟!

اینجانب به پشتوانه ی بیش از دو دهه تجربه ی مدیریتی در سطح کلان همچنین تعامل و نظارت بر ساختارهای مختلف ملی و رویارویی مستقیم با  مفاسد و نواقص موجود در سازمان ها و دستگاهای مختلف اجرایی، نسبت به ریشه های مسائل کشور و گرفتاری های مردم آگاهی و اشراف یافته ام و عمیقاً معتقدم این وضعیت قابل تغییر است و به مدد الهی امکان بازگشت تحرک، نشاط و  رونق به  زندگی  مردم وجود دارد.

ایران اسلامی  بن  بست ندارد و کلید واقعی حل مشکلات حضور و اراده ی همه ما مردم برای تحول جدی در مدیریت اجرائی کشور است و گام اول در ایجاد این تغییر، تشکیل  دولتی توانمند و آگاه است که برای  خدمت به مردم و بازگرداندن  کرامت به آنان و مبارزه با  تبعیض  فقر و  فساد شب از روز نشناسد.

با آنکه اکنون بیش از یک سال است مأموریت خدمت به  مستضعفان و  محرومان،  زائران و  مجاوران آستان قدس رضوی را وجهه ی همت خود قرار داده و این توفیق عظیم را غیر قابل قیاس با هر مقام مادی و معنوی دیگر می دانم، اما ملاحظه ی رنج ها و گلایه مندی های  مردم و  دعوت وسیع اقشار مختلف و نخبگان از این خادم خود برای حضور در عرصه ی انتخابات، راه هر گونه عافیت طلبی و ترجیح علایق شخصی را به روی اینجانب بسته است.

اکنون با شناخت دقیق از ظرفیت های عظیم انسانی و مدیریتی کشور و در پی دعوت های پر شمار و محبت آمیز علماء گرانقدر، اقشار مختلف مردم و نخبگان و جوانان دلسوز، مسئولیت دینی ملی و انقلابی خود را حضور در این صحنه یافته ام. هر چند تا کنون و طی سه دهه ی گذشته هیچ عزمی برای دستیابی به قدرت نداشته ام.

این حضور با توکل به خدا و توسل به حضرت بقیه الله الاعظم (روحی فداه) فارغ از گروه بندی‌های سیاسی رایج و صرفاً با تاکید بر رعایت قانون، اخلاق، انصاف،  صداقت با مردم و پرهیز از  جنجال و سوء استفاده از مقدسات و بیت المال در رقابت انتخاباتی خواهد بود و معتقدم مردم صاحبان حقیقی سرنوشت کشور و انقلابشان هستند و آنانند که به واسطه ی فرصت دادن برای خدمت، بر مسئولان منت دارند.

نجات کشور از بحران های پیش رو و بازگرداندن آسودگی خاطر به مردم، صرفاً با ایجاد  تحول در مدیریت اجرایی، بکارگیری مدیران امین و  قوی و حرکت آگاهانه بر اساس اهداف برنامه ای جامع و همه جانبه که انشاءالله آن را در فرصت گفتگوهای پیش رو با شما ارائه خواهم داد، ممکن خواهد بود.

ابراز محبت اقشار مختلف مردم گروه های مختلف سیاسی و جبهه انقلاب اسلامی به این  خادم امام هشتم علیه السلام نوید بخش امکان ایجاد  انسجام و  همدلی حداکثری میان تمامی علاقمندان به سرافرازی ایران و دلدادگان به آرمان های  انقلاب اسلامی امام و شهداء برای تشکیل دولت جدیدی است که وضع کنونی را به نفع مردم و آینده ی درخشان ایران اسلامی تغییر دهد.

ان شاالله

ولینصرن الله من ینصره
سید ابراهیم رئیسی
۲۰ فروردین ۱۳۹۶

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
3
10
خوش آمدی!!! مردم یک بار دیگه با رای به دکتر روحانی ضربه دیگری مثل انتخابات مجلس به شما خواهد زد . تا شما و اصولگرایان کاملا متوجه شوند مردم آنها را نمیخواهند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
2
7
ادبیات نامه ارباب رعیتی است.
اما مردم رعیت نیستند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
1
9
آقای رئیسی مردم خیلی از شما به مسائل کشور آگاهتر هستن لطفا زحمت به خودتان ندهید کشور ایران به دست امثال شما به این روز افتاده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
1
8
دیگر گذشته است آن زمانی که میشد با نام بردن از خدا و دین و پیامبر و امام معصوم کاسبی کرد و رای جمع کرد.
قبل از شما کسانی از این نام های نیک بسیار گفته اند و بسیار بد عمل کردند بگونه ای که مردم از آنهایی که با این روش کاسبی میکنند خسته شده اند و آنها را کنار زده اند.
قلم فرانسه
|
Turkey
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
1
4
ابتدا و انتهای نامه يی که خطاب به مردم ایران زمین است، چنان عربی نوشته شده که این کمنرینِ از بیخ عرب هم عاجز ماندم! بهتر نبود تجربه دو دهه مدیریت کلان را تشریح می کردید! چندی پیش هم نوشته بودم کسی که از تَه دل افتخار بر خادمی آستان قدس رضوی را دارد حاضر نمی شود آن را با دو دوره ریاست جمهوری مملکت تاخت بزند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
1
5
درود بر روحانی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
0
6
ایشان باید در اولین فرصت از تولیت آستان قدس رضوی استعفا بدهد تا شائبه سوء استفاده مادی و معنوی از این بارگاه مقدس از بین برود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
0
2
سلام مجدد به روحانی
ناشناس
|
Saudi Arabia
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
0
1
آقای رئیسی عزیز: ریاست جمهوری را با قضاوت اشتباه نگیری اینجا عرصه سیاست و تعامل و خردورزی ست و مدیریت کلان داشتن در تمام عرصه ها ما همواره با یاد آیت الله فقید هاشمی بزرگ پشتیبان روحانی و خاتمی قهرمان هستیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۲۰
0
2
شما مگه نگفتي خدمت به زوار رضوي رو به همه چيز ترجيح مي دهي! ميخاي بياي جيكار كني؟! عاخه شما كه بي سواد هم نيستي! ميخيا بياي راه احمدي نژاد رو بري و مملكت رو در بدبختی غوطه ور كني؟! شما بي خيال مملكت شو لطفن
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین