کد خبر: ۴۳۸۳۲۷
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳

امید کرمانی‌ها برای صعود پرپر شد/ سه تیم مدعی ماندند

در هفته سی و یکم لیگ آزادگان با شکست مس کرمان و گل گهر سیرجان، امید استان کرمان برای داشتن نماینده‌ای در لیگ برتر، تقریبا ناامید شد.
آفتاب‌‌نیوز :
هفته سی و یکم لیگ آزادگان با پیروزی ملوان، سپیدرود و پارس جنوبی و شکست گل گهر سیرجان و مس کرمان پیگیری شد.

گل گهر سیرجان صفر – پارس جنوبی جم یک

در مهم‌ترین دیدار این هفته، پارس جنوبی توانست با یک پیروزی ارزشمند در خانه گل گهر سیرجان، یکی از تیم‌های هم امتیازش را جا بگذارد. در این دیدار امید سینگ در دقیقه ۹ تک گل پارس جنوبی را به ثمر رساند.

با این نتیجه، پارس جنوبی ۵۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی رسید و گل گهر سیرجان با فاصله گرفتن از مدعیان با ۵۳ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

اکسین البرز یک – سپیدرود رشت ۲

مدعیان لیگ یک در این دیدار امیدوار بودند تا تیم یحیی گل محمدی با شکست دادن سپیدرود، مسیر آنها را برای لیگ برتری شدن هموار کند. اکسین در ابتدای این دیدار توانست توسط سید احمد موسوی در دقیقه ۲۲ به گل برسد ولی در ادامه کار با دریافت دو گل، این دیدار را به شاگردان علی نظرمحمدی واگذار کرد. گل های سپیدرود را در این دیدار محمد نزهتی (۴۵) و سهیل حق شناس (۵۹، پنالتی) به ثمر رساندند.

با این نتیجه، سپیدرود با ۵۷ امتیاز جایگاه نخست خود را حفظ کرد و اکسین البرز با ۴۲ امتیاز در رده دهم باقی ماند.

ملوان بندر انزلی ۲ – مس رفسنجان یک

ملوانان در این دیدار با اینکه در دقیقه ۵۳ توسط امیرحسین موسی زاده از مسی ها عقب افتادند ولی در ادامه کار توانستند با دو گل شاهین ثاقبی در دقایق ۶۱ و ۸۵ به یک برد شیرین برسند تا از جمع مدعیان عقب نمانند.

با این نتیجه، ملوان ۵۶ امتیازی شد و به رده سوم رسید و مس رفسنجان هم با ۳۹ امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

مس کرمان یک – خونه به خونه بابل ۲

کرمانی ها برای برد پا به زمین گذاشته بودند تا با عدم نتیجه گیری رقیبانش بتواند،‌ امیدهایش برای لیگ برتری شدن را زنده کند ولی نه خودش پیروز از زمین بازی بیرون آمد و نه رقیبانش امتیاز دادند تا امیدهایش برای بازگشت به لیگ برتر نا امید شود.

در این دیدار علیرضا ابراهیمی (۷) برای مس کرمان و مجتبی رمضانی (۴۴، پنالتی) و پژمان نوری (۷۲) دو گل خونه به خونه بابل را به ثمر رساندند.

با این نتیجه، مس کرمان با ۴۸ امتیاز به رده ششم سقوط کرد و خونه به خونه هم امتیاز با مسی ها و برحسب تفاضل گل کمتر در رده هفتم قرار گرفت.

نتایج بازی های دیگر این هفته لیگ آزادگان به شرح زیر است:

نساجی مازندران صفر – آلومینیوم اراک یک

گل: میلاد احمدی (۵۲) برای آلومینیوم اراک

بادران تهران یک – خیبر خرم آباد صفر

گل: مسعود ریگی (۵۵) برای بادران تهران

فجر سپاسی ۴ – استقلال اهواز صفر

گل‌ها: ایمان سلیمی (۱۴)، ایمان باصفا (۱۹، پنالتی) و علی غلامرضاپور (۴۰) برای فجر سپاسی
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین