کد خبر: ۴۳۹۱۵۳
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

بانک شهر پیشتاز در حمایت از توسعه خطوط مترو

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به پشتیبانی مالی بانک شهر از خط 6 متروی تهران گفت: این بانک در حمایت از توسعه خطوط مترو در کلانشهرها پیشتاز بوده است.
آفتاب‌‌نیوز :
مازیار حسینی با اشاره به اهمیت توسعه خطوط مترو گفت: علاوه بر مباحث زیست محیطی و تاثیر توسعه خطوط ریلی بر کاهش آلودگی هوا، افتتاح هر خط مترو با طول 20 کیلومتر، برای 16 هزار نفر به طور مستقیم و 160 هزار نفر به طور مستقیم تولید شغل می‌شود.

وی افزود: آغازعملیات اجرایی خط 6 مترو با 32 کیلومتر و 27 ایستگاه صورت گرفت، اما با الحاق 6 کیلومتر بخش جنوبی، خط 6 به طول 38 کیلومتر و 31 ایستگاه خواهد رسید.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن قدردانی از بانک شهر به دلیل پشتیبانی مالی از خط 6 اظهار کرد: نظام بانکی باید در خدمت تولید و اشتغال باشد که خوشبختانه بانک شهر نیز سعی کرده در این راستا پیشتاز باشد.

بر این اساس، بانک شهر، طی سال‌های اخیر حمایت از پروژه‌های عمرانی و استراتژیک کلانشهرها را با محوریت توسعه حمل و نقل عمومی در دستور کار داشته است که پشتیبانی مالی از خط 6 متروی تهران نیز از جمله آن است.


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین