کد خبر: ۴۴۲۶۰۶
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی میرسلیم، نقل قول مبنی بر قول مصطفی میرسلیم برای کناره‌گیری را تکذیب کرد.
آفتاب‌‌نیوز : در حالی که پیش از این روستاآزاد رییس کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفته بود که در جلسه ایثارگران با نیروهای جبهه مردمی انقلاب میرسلیم قول داده است پس از مناظره‌ها کنار برود و این مساله در محضر آیت‌الله موحدی‌کرمانی مطرح شده است، حالا محمدعلی امانی این موضوع را تکذیب کرد و  گفت: آقای میرسلیم  دیداری با آیت‌الله موحدی‌کرمانی نداشته است که بخواهد چنین قولی برای کناره‌گیری از دور رقابت‌های انتخاباتی بدهد.

به گزارش ایلنا ، رئیس ستاد انتخاباتی سید مصطفی میرسلیم افزود: آقای میرسلیم تا آخر رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

خود سید مصطفی آقامیرسلیم نیز در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شکوهیه قم در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا درست است که شما به آیت الله موحدی کرمانی قول داده اید که به نفع جمنا کناره گیری کنید؟ افزود: من چنین قولی نداده و مردم را هم مسخره نکرده ام و تا آخر ایستاده ام.

بررسی فعالیت‌های تبلیغاتی رییسی و قالیباف در جمنا

دوازدهمین جلسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بررسی فعالیت‌های انتخاباتی سیدابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف برگزار شد.

در دوازدهمین نشست شورای مرکزی جبهه مردمی، تحلیلی از وضعیت عمومی رقابت‌ها و انتخابات ارائه و درباره مسائلی که در مناظره مطرح بود، صحبت شد و همچنین گزارش‌های مختلفی از رفتار صداوسیما که نشان‌دهنده عدم رعایت بی‌طرفی و سوگیری نسبت به برخی از کاندیداها است، مطرح شد.

در این جلسه همچنین درخصوص فعالیتهای تبلیغاتی که باید توسط ستاد این دو نامزد (آقایان قالیباف و رییسی) تا زمان انتخابات صورت گیرد و اقدامات جبهه مردمی در این زمینه بحث و بررسی صورت بگیرد.

در این نشست، تحلیلی از افکار عمومی و پیمایش‌های اجتماعی در خصوص آرا و نظرات مردم در باره کاندیداهای مختلف مطرح شد و درباره شیوه‌ای که جبهه برای تعیین کاندیدای نهایی در نظر گرفته، تأکید شد و این شیوه مجدداً مورد پذیرش اعضا قرار گرفت.

بر این اساس تا قبل از رأی‌گیری پیمایش‌ها ادامه خواهد داشت و طبق نظر اعضای شورای مرکزی در فرصت کوتاه نمی‌توان به جمع‌بندی رسید، لذا پس از مناظره‌ها و تبلیغات و رسیدن به اطلاعات واقعی از سطح جامعه، این اطلاعات جمع‌بندی خواهد شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x