کد خبر: ۴۴۳۲۹۱
تاریخ انتشار : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱
بانک در همایش «تغییرات ملموس»:
قائم مقام ستاد روحانی گفت: آنان که با استفاده از سرمایه شهرداری و سرمایه‌گذاران بزرگ کشور تنها ثروت خود را افزایش دادند در کجای این منظومه قرار دارند.
آفتاب‌‌نیوز :
مرتضی بانک در همایش ستاد جوانان حامی روحانی عنوان کرد:  تحمل اتفاق تاثرانگیز برای کارگران بسیار سخت است اما مطمئنم که تمامی آنها در پناه حق قرار دارند. این تجمع برای جوانان یک درس مهم و بسیار ارزشمند است چراکه این جمعیت به دنبال یک جمعیت آزاداندیش و معتدل است.

او افزود: این جریان بر ضد خرافات و عقب‌گرد و تحجر است که بی شک آزادگی را برای مردم رقم خواهد زد این جمعیت منبع تمام ناشدنی مملکت است و دولت‌ها بیش از هر کسی به این منبع نیاز دارند. مطالبات جوانان و دانشجویان مطالباتی است که باید مرحله به مرحله محقق شود.

بانک ادامه داد: از این جهت تمامی جریانات و قومیت‌ها به یاری روحانی و دولت خواهند شتافت. در اینجا باید یاد کسانی مانند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و خاتمی و ناطق نوری را زنده نگه داریم. چراکه این ملت می‌دانند چه کسانی برای آنها زحمت کشیده‌اند. آنان که امروز از ۹۶ درصد حرف می‌زنند خود در کدام یک از این تقسیم‌بندی حضور دارند. آنان که با استفاده از سرمایه شهرداری و سرمایه‌گذاران بزرگ کشور تنها ثروت خود را افزایش دادند در کجای این منظومه قرار دارند. لذا باید دید که اصلح کیست و به چه کسی باید رای داد.


منبع:‌ ایلنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین