کد خبر: ۴۴۵۷۴۵
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
پسری جوان که با ضربات شمشیر فردی را در شیراز به قتل رسانده و دیگری را زخمی کرده بود، دستگیر شد.
آفتاب‌‌نیوز : چندی قبل به دنبال تماسهاي مردمي با فوريتهاي پليسي ١١٠ ماموران در جريان وقوع يك فقره درگيري منجر به جرح در شیراز قرار گرفته و تيمي از كارآگاهان را براي رسيدگي موضوع به محل حادثه اعزام كردند.

به گزارش خبرجنوب، با حضور پليس در محل حادثه مشخص شد جواني ، دقايقي پيش در جريان درگیری خونین فردي، بهشدت دچار خونريزي شده و به قتل رسیده و جوان دیگری نیز مجروح شده است.

تحقيقات ماموران نشان ميداد كه نزاع در خيابان بين سه جوان اتفاق افتاده و ضارب پس از مجروح كردن قربانی و فردي ديگر، به سرعت از محل متواري شده است.

به اين ترتيب پروندهاي جنایی با موضوع قتل تشكيل شد و براي رسيدگي در اختيار شعبه ويژه قتل پليس آگاهي شیراز قرار گرفت.

ماموران در گام نخست، تحقيقات از خانواده مقتول را آغاز كردند كه در جريان آن مشخص شد مقتول در زمان حادثه با فردی قرار گذاشته بوده اما ناگهان به دلايل نامشخص بين آنها درگيري فيزيكي سختي رخ داده و متهم با زدن ضربه شمشیر و قمه، او را بهشدت مجروح و بلافاصله از محل متواري شده است.

به اين ترتيب دستگيري این جنایتکار به عنوان متهم اصلي پرونده در دستور كار قرار گرفت و دستورات لازم از سوی درخشان بازپرس دادسرای جنایی صادر شد.
با انجام تحقیقات از جوانی که در این درگیری زخمی شده بود هویت متهم به قتل فاش شد.
تحقيقات ماموران نشان ميداد كه متهم پس از قتل به محل نامعلومی گريخته است.
با اين حال تحقيقات ماموران براي دستگيري او ادامه داشت تا سرانجام متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

متهم در جريان بازجويي انگيزه خود از ارتكاب به قتل را «اختلافات شخصي با مقتول» اعلام كرد و در شرح جزئيات حادثه گفت: «روز جنایت با مقتول به دليل موضوعات شخصي اختلاف داشتم. روز حادثه نزد او رفتم تا در همين مورد با هم حرف بزنيم و اختلافمان را حل كنيم اما اين اتفاق نيفتاد و بحث ما به درگيري فيزيكي ختم شد. من با شمشیر به سمت مقتول و دوستش حمله کرده و ضربهاي به آنها زدم.

متهم نزد درخشان به بزه ارتکابی اعتراف کرد.
گفتنی است برای وی قرار بازداشت موقت صادر شده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین