کد خبر: ۴۴۵۷۹۵
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
مرعشی:
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: برجام برای کشور امنیت را به همراه آورد امنیتی که امروز مهمتر از نفت است.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا، سید حسین مرعشی در اجتماع بزرگ فرهنگیان و دانشجویان اردبیل در ستاد انتخاباتی روحانی مقاومت ملت، صلابت رهبری، انسجام و مدیریت نیروهای مسلح و موفقیت ایران در منطقه خاورمیانه را چهار سرمایه بزرگ دانست و افزود: باید اعتراف کرد که در نتیجه برجام امنیت پایدار برای ایران اسلامی بدست آمد امنیتی که مهمتر از نفت است و به خاطر همین اقدامات مهم دکتر روحانی باید از وی قدر شناسی کنیم و با انتخاب دوباره او این قدرشناسی محقق می شود .

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به  اینکه مردم دوباره به روحانی اعتماد خواهند کرد، گفت: سه دلیل وجود دارد که مردم دوباره رای اعتماد به روحانی بدهند، اول اینکه برای حفظ ایران ، دوم بخاطر اینکه مردم ما قدرشناس هستند و سوم  وجود بحران‌های منطقه ای و بین المللی است که ایجاب می کند بدون قید و شرط سکانداری ریاست جمهوری را دوباره به وی واگذار کنیم. تا کارهای نیمه تمامش را به سرانجام برساند.

وی یادآور شد: قدمی که  دکتر روحانی برای مملکت و حفظ ایران و امنیت ایران با لغو تحریم‌های ظالمانه برداشت هیچ کس نمی توانست با تدبیر و عقلانیت مسیر را برای تقویت دیپلماسی خارجی بازکند.
مرعشی گفت: امروز در دنیایی زندگی می کنیم که جنگ طلبان بر سر قدرت آمدند و سپردن امور کشور به فرد بی تجربه و افراطی خطای بزرگی است و باید از آن برحذر بود .

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با یادآوری اینکه ایران از گذشته تا امروز سه بحران پشت سر گذاشته است، اضافه کرد: بحران ناشی از اشغال سفارت آمریکا توسط دانشجویان، بحران منطقه‌ای و جنگ و سومی هم بحران هسته ای بود که در دولت گذشته شش قطعنامه علیه ایران صادر شد و روحانی با تمام قدرت و با تدبیر و مذاکره باشش قدرت جهانی این بحران را از بین برد.
مرعشی اضافه کرد: واقعا برای همه جای تعجب بود که روحانی بتواند شش قطعنامه شورای امنیت را لغو کند چرا که کاری سخت و طاقت فرسا بود .

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اینکه تورم 40درصدی در دولت  گذشته اقتصاد کشور را فلج کرده بود، اضافه کرد: دولت روحانی با مهار تورم، با درایت و برنامه ریزی خود توانست این آمار را به هشت درصد برساند.

مرعشی دستاوردهای طرح تحول سلامت در کشور را یادآور شد وگفت: یکی از ماندگار ترین کارهای دولت تدبیر و امید طرح تحول سلامت است بطوریکه مردم با حداقل هزینه درمان مورد نیاز خود را تامین می کنند و دولت هم تاکنون 150 هزار میلیارد ریال در این رابطه برای مردم هزینه کرده است .

وی به خود کفایی گندم در دولت روحانی اشاره کرد و گفت: در طرح خودکفایی گندم دولت 100 هزار میلیارد ریال مابه التفاوت به کشاورزان و گندم کاران داده است واین به این معنی است که 100 هزار میلیارد ریال در سفره کشاورزان و مصرف کنندگان مانده است .

به گفته سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی مردم با این اقدامات ارزنده ای که دولت برای کشور انجام داده بی‌شک به سمت انتخاب یک فرد کم تجربه نمی روند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین