کد خبر: ۴۴۶۵۳۱
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
حصر مشهد شکست!/ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم
جوانان مشهد با شال‌های بنفش و سبز یکصدا شعار می‌دهند «ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم». روحانی گفت: سلام بر اندیشه و هنر/ سلام بر آزادی/اشتباه کردید، ما در ایران گازانبر نداریم/ به مردم گفتید از مشهد بروید بیرون، حالا می‌خواهید به مردم بگویید از ایران بروند؟/شما با آتش زدن اینجا و آنجا می خواهید کشور را اداره کنید؟
آفتاب‌‌نیوز :
سرویس سیاسی- امروز در حالی همایش انتخاباتی رییسی و روحانی در مشهد برگزار می‌شود که زمان چندانی تا روز رای گیری باقی نمانده است.
 
به گزارش آفتاب‌نیوز، جمعی از هواداران حسن روحانی خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت خود را به محل سخنرانی رییس جمهور رساندند.
 
آنها در راه شعارهایی در حمایت از حسن روحانی سر می‌دهند.
 
 
ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم+ فیلم و عکس
 
جوانان مشهد با شال‌های بنفش و سبز یکصدا شعار می‌دهند «ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم»
 
این در حالی است که تصاویر ارسالی از سوی خبرنگار ایلنا در مشهد نشان می‌دهد که پکیج‌هایی از سوی ستاد رییسی مهیا شده که حاوی پوسترهای این کاندیدا و مقداری خوراکی و آب میوه است.
 
تصاویر دیگری نشان‌دهنده کت و شلوارهای اهدایی آستان قدس به برخی از مردم مشهد است که البته ایلنا صحت یا رد آن را تایید نمی‌کند و انتظار می‌رود ستاد ابراهیم رییسی در این مورد برای افکار عمومی شفاف‌سازی کند.
 
به‌نوشته ایلنا، در سفر رییس‌جمهور به مشهد هنرمندان زیادی وی را همراهی می‌کنند و شنیده شده قرار است چند تن از خوانندگان کشورمان در این مراسم به صورت زنده اجرا داشته باشند و تابوی برگزاری اجرای کنسرت را بشکنند.
 
حصر مشهد شکست
 
هواداران روحانی در مسیر رفتن به محل سخنرانی رییس‌جمهور یکپارچه سروهای یار دبستانی و دوباره ایران را با یکدیگر زمزمه می‌کنند.
 
هم اکنون در ورزشگاه تختی مشهد، آهنگ ماندگار یار دبستانی من در حال اجرای زنده توسط یک خواننده محلی است.‌ مردم این آهنگ را با او همخوانی کردند.‌ قرار است امروز حجت اشرف‌زاده و سالار عقیلی در این ورزشگاه به اجرای موسیقی بپردازند.
 
هنرمندان در گردهمایی حامیان روحانی در مشهد
 
جمعی از هنرمندان سینما و موسیقی که صبح امروز برای شرکت در گردهمایی حامیان روحانی به مشهد سفر کرده‌اند، در ورزشگاه تختی حاضر شده‌اند.
 
حسین پارسایی و مهدی فخیم‌زاده در ابتدا سخنرانی کردند و در ادامه سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی به اجرای برنامه پرداخت.حجت‌الله ایوبی،محمد حیدری سعید سهیلی،کیومرث پوراحمد،مهدی فخیم‌زاده،ابوالحسن داودی،رسول صدرعاملی،مسعود جعفری جوزانی،خشایار اعتمادی،محسن خان‌جهانی،پولاد کیمیایی،حسین پارسایی،حمیدرضا نوربخش،سامان احتشامی،سید جمال ساداتیان،امیرشهاب رضویان،بزرگمهر حسین‌پور و... از هنرمندان و مدیران فرهنگی حاضر هستند.
سالار عقیلی:
 
بسیار خوشحالم که در مشهد هستم. امیدوارم بتوانیم در مشهد کنسرت برگزار کنیم. اینجا ورزشگاه جهان پهلوان تختی است و حیف است یادی از این پهلوان نکنیم.
 
او هم اکنون در حال اجرای ترانه «وطنم ای شکوه پا برجا» در ورزشگاه تختی مشهد است
 
کیومرث پوراحمد:
 
هر کدام از ما وظیفه داریم ۱۰ نفر را پای صندوق رای ببریم
 
سال ۸۴، ۱۸ میلیون قهر کردند و رای ندادند و احمد نژاد روی کار آمد. تک تک ما موظفیم حداقل ۱۰ نفر از هم وطنان خود را که نمی خواهند رای بدهند روز جمعه به پای صندوق های رای برویم. 
 
اگر در دولت قبل روحانی چهار رای به ازای هر نفر کم می آورد، رئیس جمهور نمی شد. آن ها که نمی خواهند رای بدهند باید بدانند هر کشوری که انتخابات را تحریم کرده است کلاه سرشان رفته است. به حرف آنان که آن ور آب هستند رای ندهید.
 
لاله اسکندری:
 
 امیدوارم دولت اعتدال چهار سال دیگر بماند 
 
من افتخار می کنم فرزند خراسانم. خیلی خوشحالم که در شهر مشهد این همه شور می بینم. همه ما برای رسیدن به اعتدال جمع شده ایم. ما با امید زنده ایم و امیدوارم چهار سال دیگر دولت اعتدال داشته باشیم. به لیست امید شورای شهر رای بدهید.
 
سعید سهیلی کارگردان فیلم «گشت ارشاد»:
 
 مشهد به وطن بازگشت. 
 
من بچه مشهدم و این شهر باید به ایران برگردد.
 
پخش صلوات خاصه امام رضا هم اکنون در ورزشگاه تختی مشهد
 
سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، همراه روحانی به ورزشگاه آمده است
 
سخنرانی حسن روحانی هم اکنون آغاز شد  
 
روحانی: سلام بر اندیشه و هنر / سلام بر دانشگاه و آزادی
 
ایسنا نوشته است: پیش از ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جهت آخرین سخنرانی انتخاباتی خود در جمع هوادارن مشهدی خود به این شهر سفر کرد.از ساعاتی پیش از حضور روحانی در ورزشگاه تختی مشهد این ورزشگاه شاهد حضور پرشور طرفداران بنفش و سبز پوش روحانی بود.
 
هواداران روحانی با فریاد «به عقب برنمی گردیم»  و ...حمایت خود را از حضور روحانی در رقابت انتخاباتی اعلام کردند.
 
در این همایش جمع کثیری از هنرمندان کشور، حضور دارند.
 
سخنرانی حسن روحانی در ورزشگاه تختی مشهد؛
 
مشهد شهر شگفتی هاست
 
آسمان هم با شماست
 
رحمت خدا هم با خراسان است
 
سلام بر مردم غیور خراسان
 
سلام بر خراسان رضوی، شمالی و جنوبی
 
سلام بر آن امام ریوفی که از همیشه مظلومت تر است
 
سلام بر جوانان مشهد و خراسان
 
سلام بر دختران، سلام بر پسران، سلام بر غیورمردان، سلام بر اندیشه و هنر، سلام بر دانشگاه و آزادی …
 
مردم عزیز مشهد مقدس، خراسان عزیز، خراسان بزرگ، امروز روز سرنوشت ملت بزرگ ایران است. ما می خواهیم در روز جمعه بین فریب و صداقت یکی را انتخاب کنیم. ما می خواهیم کسی را انتخاب کنیم که بار مسوولیت اجرای کشور را بر دوش گیرد. من خواهش می کنم به این جمله من توجه کنید. شما بدانید رییس جمهور، رییس شواری عالی دفاع است با یک تصمیم خطا یعنی جنگ. با یک تصمیم درست یعنی صلح. کشور را بشناسیم. منطقه را بشناسیم، دنیا را بشناسیم، چرا از سیاست خارجی حرف نمی زنید؟
 
چرا نمی گویید در دوره بعد می خواهید روابط با جهان چگونه باشد؟ من یک جمله ای هست هیچ جا نگفتم اما اینجا مشهد به شما خواهم گفت.
 
وقتی در امریکا این آقای جدید سر کار آمد، در اتاق فکر گفتند، این گازانبر جدید است برای قدیم نیست. در اتاق فکر گفتند یک لبه گازانبر درست شد، لبه گازانبر بعدی اردیبهشت در ایران؛ اشتباه کردید. ما در ایران گازانبر نداریم. ما آن لبه گازانبر خارجی را هم کند خواهیم کرد. ما نخواهیم گذاشت تحریم به کشور برگردد.
 
چقدر راجع به هواپیما با شما صحبت کردم. من یک جمله بگویم. بحث سر هواپیما نیست. بحث سر قول بین نماینده مردم و مردم است. قولی که ما به شما دادیم. گفتند که هواپیما کاغذی است. بعد وقتی هواپیما ها رسید یکی از دلواپسان، از سرانشان که با ما هم از قدیم رفیق بود نامه ای به من نوشت. نوشت که حالا شما رفتید دنبال هواپیما، ایرباس را آوردی کافی بود، چرا باز رفتی بویینگ خریدی؟
 
امروز چهار فروند ای تی آر هم به ایران رسید. امیدوارم دلشان برای هواپیماهای جنوب خلیج فارس نسوخته باشد. ما می خواهیم ایرانی ها سوار شرکت های هواپیمایی ایران شوند. ما می خواهیم حمل و نقل مدرن در اختیار ملت ایران باشد. شما می خواهید کشور را اداره کنید؟ اول به من بگویید مشهد را چگونه اداره کردید؟ (تشویق بی امان) همه مشهد که دست شما بود و هنوز هم دست شماست.
 
شما با مردم و جوان ها مشکل داشتید، چرا با فردوسی مشکل دارید؟ چرا اشعار فردوسی را پاک کردید؟ شما به مردم مشهد گفتید اگر هنر نمی خواهید، اگر دنبال این هستید که در مشهد هم مراسم هنری باشد، از مشهد بروید بیرون. حالا می خواهید ایران را بگیرید، به مردم بگویید از ایران بروید بیرون؟
 
فکر می کنند، فکر می کنند که اختیار استان در اختیار آنهاست. اختیار کشور در اختیار ملت ایران است. همه مسوولان باید نوکر ملت ایران باشند. ما یک دولت داریم، ما یک رهبر داریم، یک قانون اساسی داریم، در هر شهر رهبر نمی خواهیم. شما این همه منابع مالی، شما همه نهادهای مشهد را گرفتید برای حاشیه نشین ها چه کردید؟
 
من می خواهم از شما خواهش کنم درباره امام جمعه محترم چیزی نفرمایید.
 
شما می دانید که ما با مخالفان هم می خواهیم زندگی کنیم. می دانید اقلیت هم سرجای خودش باید محترم باشد. ما فقط یک خواهش داریم. می گوییم اقلیت، جای اکثریت ننشیند؛ همین.
 
شما فکر می کنید روحانی مشکلی را سپاه عزیز یا بسیج عزیز دارد؟ من سپاهی ها را بیش از فرماندهانشان دوست دارم. من بسیجی ها را بیش از فرمانده هانشان دوست دارم. من از سال 59 در کنار سپاه و بسیج بودم. ما فقط یک خواهش داریم. سپاه را ما می خواهیم، بسیج را ما می خواهیم، مسوول امنیتند، دستشان را هم می بوسیم، اما هرکسی سر جای خود، برای کار خود.
 
من می خواهم، من می خواهم من از شما خواهش می کنم. یک دقیقه سکوت بفرمایید. می خواهم تقاضایم از سپاه و بسیج را در حضور شما مطرح کنم.
 
تقاضای من اجرای وصیت نامه امام است؛ همین. امام فرمود قوای مسلح مطلقا، چه نظامی، انتظامی، پاسدار، بسیج و غیره اینها در هیچ حزب و گروهی وارد نشوند و خود را از بازی های سیاسی دور نگه دارند. ما همین را از شما می خواهیم، وصیت امام را اجرا کنید. همین. مخلص شما هم هستیم.
 
مگر ما می گوییم قوه قضاییه نباشد؟ این قوا یکی از قوای مهم کشور ماست. ما می خواهیم باشد. ما می گوییم قوه قضاییه باید در چارچوب قانون اساسی عمل کند.
 
مگر ما می گوییم صدا و سیما نباشد؟ صدا و سیما که هست الحمدالله، هر روز هم که کانال هایش بیشتر می شود. ما فقط یک تقاضا داریم. صدا و سیما طبق قانون اساسی عمل کند. طبق قانون اساسی صدا و سیما باید زیر نظر سه قوه باشد.
 
ما با کسی دعوا نداریم، نزاع نداریم. من صبح در اردبیل گفتم الان هم می گویم. چون تا حالا مرتب به من گزارش می شود که از استان های مختلف ریختند شب عکس های مرا پاره کردند. من دو چیز را می خواهم. یکی اینکه این چاقوکشایی که گذاشتید عکس ها را پاره کنند چرا نرخ را بالا بردید؟ برای یک ساعت عکس پاره کردن، یک میلیون تومان؟ اینکه من می گویم دستگیر شدند و اعتراف کردند. اما من خواهشم این است. از تمام طرفدارانم، از همه ملت ایران و جوانان می خواهم اگر کسی عکس مرا پاره کرد، عکس العمل نشان ندهید. اگر کسی به روحانی فحاشی کرد، عکس العمل نشان ندهید. من به خاطر ملت ایران صبر کردم و صبر می کنم.
 
مردم عزیز؛ جوانان غیور، ای ورزشگاه عظیمی که این همه جمعیت موج می زند. ای جوان هایی که پشت ورزشگاه مانده اید و نتوانستید داخل شوید. ای مردم مشهد، ای مردم خراسان، ما پیشرفت کشور با آرامش می خواهیم. ما که حرفی نداریم. شما می خواهید دست های فرهنگی داشته باشید، خبرگزاری داشته باشید، اشکال ندارد. تجارت و شرکت داشته باشید می گوییم جا را برای مردم تنگ نکنید. ما حرفی نداریم. از بودجه دولت برای تخریب نگیرید.
 
شما چهار سال است ولت را تخریب کردید، در رسانه هایتان، در روزنامه هایتان، در خبرگزاری هایتان چرا این کار را کردید؟ مگر دولت نماینده مردم ایران نبود؟
 
شما در مذاکرات هسته ای در برابر قدرت های دنیا به ما کمک نکردید، اشکال ندارد. شما در مذاکره با قدرت های بزرگ دنیا به ما تهمت زدید، اشکال ندارد اما این مردانگی بود که شب مذاکره از طریق تلفن های ناشناس، آقای ظریف و آقای عراقچی را تحت فشار قرار دهید. چرا از پشت خنجر زدید؟ چرا به ملت خنجر زدید؟ چرا نگذاشتید ما سریع تر مسایل تحریم را حل کنیم؟ شما خیلی نگرانید؟ نگرانید برای پیشرفت ایران؟ نگرانید برای تحول در ایران؟ نگرانید برای اینکه مردم در ایران به مقام و آرزوی خود نرسند؟
 
این مردم تصمیم خودشان را روز جمعه خواهند گرفت.
 
شما به فکر حاشیه نشین ها هستید؟ برای حاشینه نشین ها اولین دولتی که تصمیم گرفت، دولت سید محمد خاتمی بود. چرا پس طرح های دولت اصلاحات را تعطیل کردید. آن روزها که روزهای فراوانی پول بود. پول ها را چه کار کردید؟ نه شغل برای جوان ها درست کردید نه پیشرفت کشور را دنبال کردید. امروز ادعا هم دارید؟
 
مردم من از شما سوال می کنم. مردم باید پول قرض کنند تا جنازه را از بیمارستان بگیرند. این عزت ملت ایران بود؟ آیا دولت در این چهار سال برای سلامت مردم کاری انجام نداد؟ چرا بی انصافی کردید؟ دولت زحمت نکشید، دکتر هاشمی زحمت نکشید، پزشکان زحمت نکشیدند، لااقل از پرستارها تشکر می کردید.
 
شما بازار نفت ما را در اختیار عربستان سعودی قرار دادید. ما بازار نفت ایران را پس گرفتیم. از آقای زنگنه تشکر نکردید اشکال ندارد. از مسولان وزارت نفت تشکر نکردید، از مهندسان نفت تشکر نکردید. چرا از کارگران نفت تشکر نکردید؟
 
یا علی ابن موسی الرضا ما می دانستیم تو غریب الغربایی اما نمی دانستیم تا این حد تو را غریب می کنند. یا علی ابن موسی ارضا ما همه چیز را برای آستان قدس تو می خواهیم. … خواستند تو را پایین بیاورند و زیر خیمه حزب و جناح ببرند. ملت ایران اجازه نخواهد داد به علی ابن موسی الرضا توهین شود. علی ابن موسی الرضا پناه ما ایرانیان است. پناه شیعیان است. پناه مسلمانان است.
 
ما نبات امام رضا را برای شفا می خواستیم نه برای رای. امام رضا نه پناه ایران و نه پناه شیعیان، سنی ها هم به زیارت او می آیند. ارامنه ایران هم به امام رضا احترام می کنند. امام رضا امان ملت ایران است. امام هشتم ملجا همه شیعیان جهان است.
 
چرا رفتید کنسولگری را آتش زدید؟ چرا مانع زیارت شیعیان جنوب خلیج فارس شدید؟ کی به شما اجازه داد که به زایران امام رضا، سد راهشان شوید؟ شما با آتش زدن اینجا و آنجا می خواهید کشور را اداره کنید؟
 
من می واهم در حضور ملت شریف مشهد، ملت ایران، در محضر امام هشتم یک جمله بگویم. هرچه به من تهمت زدید اشکال ندارد، من گذشتم، هرچه به من تهمت زدید. من شنبه صبح باز دست به سوی شما دراز خواهم کرد. ما شنبه صبح باز باید دنبال وحدت و اتحاد برویم. ما حق اقلیت را ضایع نخواهیم کرد. ما حق مخالفان را ضایع نخواهیم کرد. اما از یک چیز نخواهم گذشت. از یک چیز نخواهم گذشت. شما به معلمان کشور تهمت زدید. شما به دانش آموزان کشور تهمت زدید. شما چه کاره هستید که برای دین مردم تصمیم می گیرید؟ شما می خواهید تفتیش عقاید درست کنید؟ گفت آن عارف ما گفت: نانش دهید و از دینش نپرسید. شما نان که نمی دهید، مداوم از دین می پرسید. چرا رفتید در روستاها به حاشینه شهرها دروغ گفتید. گفتید روحانی می خواهد درس قرآن را از مدارس حذف کند. روحانی همان کسی است که در 16 سالگی برای انقلاب سخنرانی کرده و دستگیر شده. روحانی همان جوان 15 ساله ای است که سال 43 در صحن عتیق به نفع امام شعار داده. شما طرفدار انقلاب شدید؟ شما طرفدار دفاع مقدس شدید؟ مگر همین روحانی نبود که در والفجر 8 به فرماندهی … فروند هواپیمای عراقی را سرنگون کرد؟
 
من از شما نمی گذرم که به آموزش و پرورش کشور، به معلمان زحمتکش و به دانش آموزان تهمت زدید.
 
در صدا و سیما، حالا امروز با مردم مشهد رفتیم درد و دل کنیم. در صدا و سیما برای کاندیداها سوال تنظیم کرده بودند. اسامی شان را اعلام کنند! نپرسیدند. شما دیدید یک کلمه از مهار تورم نپرسیدند. یک کلمه از خودکفایی گندم نپرسیدند. یک کلمه از بحث ؟؟ نپرسیدند. از سیاست خارجی که هیچ نپرسیدند. از سیاست داخلی هم نپرسیدند. چرا از آزادی نپرسیدید؟ چرا نگفتید برای آزادی هنر در ایران تصمیم تان چیست؟ دولت دوازدهم نخواهد گذاشت در استان خراسان حصر فکری در این کشور و استان باشد.
 
ما خراسانی را می شناختیم و می شناسیم که زادگاه مقام معظم رهبری است. ما خراسانی را می شناسیم که زادگاه شهید مطهری است. ما خراسانی را می شناسیم که زادگاه دکتر علی شریعتی است. ما خراسان را با تفکرات کوته نظرانه نمی شناسیم و نخواهیم شناخت. خراسان دارای سبک ادبی است. دارای سبک هنری است. دارای هنر ویژه خود و اشعار خودش است. دارای بزرگان خودش است. شما می خواهید خراسان را برگردانید به شرایطی که خودتان می خواهید؟ مردم در روز جمعه تصمیم بگیرند. مردم همه را در پای صندوق دعوت کنید. بحث چهار سال نیست، بحث راه درست برای ایران و پیشرفت ایران یا نابودی ایران است.
 
من از برادرم دکتر جهانگیری تشکر می کنم. به صحنه امد، سخن حق را گفت، مسایل لازم را بیان کرد و به موقع هم برای وحدت و پیروزی به نفع روحانی کنار رفت.
 
من از آیت الله هاشمی رفسنجانی که اولین کسی که با من بود که راجع به دولت دوازدهم صحبت کرد به روحش درود می فرستم.
 
من از خاندان امام خمینی تشکر می کنم. من از خاندان شهید بهشتی و شهید مطهری تشکر می کنم. من از سید محمد خاتمی
 
من دو خواهش برای شما دارم، شما بودید حماسه بزرگ 92 را آفریدید، اولا از همه جوانان و دانشجویان ایران می خواهم با همه ابزار و امکانات با موبایل هایشان همه جوان های سراسر کشور، همه مردم سراسر کشور، همه روستاییان را پای صندوق آرا دعوت کنند. به همه بگویند توطیه اینکه این دولت می خواهد یارانه را قطع کند دروغ است. به همه بگویند توطیه ای که این دولت می خواهد مسایل درسی دینی را حذف کند دروغ است. به همه مردم سراسر کشور بگویید سرنوشت ما در روز جمعه است. پس بنابراین هرکسی روز جمعه 1+11 همه دوستانتان، همه یاران نظام و کشور را پای صندوق بخوانید و بیاورید.
 
نکته آخر بگویم خیلی سربسته، خیلی سربسته … همه آن چیزهایی که شما می گویید و می خواهید فقط با حضور پررنگ شما پای صندوق انتخابات به وجود خواهد آمد.
 
نکته ای که امروز مقام معظم رهبری بر آن تاکید کردند توجه کنیم. نظم، آرامش، امرزو، فردا بعضی ها می خواهند جو را ناآرام کنند. کاملا صبور باشید. جواب شما فقط رای پای صندوق است. همه ما نظم و امنیت کامل که من اطمینان دارم جوان های ما هوشیار و بیدارند، همه ما نظم و امنیت کامل را در سراسر کشور مراعات کنیم و یک انتخابات بزرگ شکوهمند را انشالله به وجود بیاوریم.
 
سلام بر آزادی، سلام بر آزادی، سلام بر آزادی، سلام بر صداقت و راستگویی، سلام بر ایستادگی در برابر انحصارها، سلام بر اعتدال، سلام بر اصلاحات، سلام بر امید، دوباره ایران، دوباره ایران، دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره اسلام، دوباره اسلام، شاد و موفق و سربلند باشید.
 
 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
21
209
احسنت بر شما مشهدی های عزیز جمعه همه باهم پای صندوق های رای. با رای اصلح خود ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
26
174
رئیسی برو... بزار نفس ازادی بیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
20
151
ایران زندان نیست
رای ما روحانیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
18
141
ما از مشهد نمی‌ریم، مشهد رو پس می‌گیریم
همه مسلمانان با شمایند چون در انتخابات خباثت ها ی پنهان شفاف شد
طناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
16
97
درخواست رئیسی برای حق رای اتوبوسها در دست بررسی شورای مربوطه است!!!!!!!!!!!!!!
خراسانی
|
United Kingdom
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
22
124
همه مردم خراسانی تمام رای میدهند به روحانی
شهروند مشهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
22
128
ما مشهدی ها به آقای روحانی رأی می دهیم
همه ایران
|
United Kingdom
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
28
93
سلام بر سه یار انقلابی خاتمی موسوی روحانی درود بر سه یار انقلابی خمینی خامنه ای روحانی
مهدلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۰
14
1
چند تا بازيگر و كارگردان كه فعال فرهنگي به حساب نميان...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
4
1
یک نفر از اقای روحانی بپرسه که نرخ پاره کردن واتش زدن برای شما چند بوده که رقیب گرونش کرده؟
ناشناس
|
-
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
0
0
رحمت خدا بر ایت الله هاشمی رفسنجانی
درود بر خاتمی و سلام بر روحانی
سلام بر موسوی
سلام بر ناطق نوری

و سلام و درود بر یادگار امام خمینی ره سید حسن خمینی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۲
1
2
هنوزم دنبال توطیه علیه رای مردم هستن .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین