کد خبر: ۴۴۸۵۲
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۸۵ - ۱۸:۰۰
آفتاب‌‌نیوز :

این منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود ، افزود: شنیده ها حاکی از آن است که عبدالمالک در درگیری با یک گروهک دیگر در خارج از مرزهای ایران کشته شده است اما هنوز نمی توان در این مورد صددرصد اظهار نظر کرد.

عبدالمالک ریگی ،چند ماه قبل 9 مرزبان ايراني را در منطقه سروان در مرز مشترك ايران و پاكستان ربوده و به پاكستان منتقل كرده بود و سپس با مسدود كردن جاده زابل به زاهدان در محور تاسوكي در 26 اسفند ماه ، 22 تن را به شهادت رسانده و چندین نفر را ربوده بود.

وی گفت: تلاشها برای نجات جان این گروگانها که به خارج ازمرزهای ایران انتقال یافته اند ، ادامه دارد .البته اعضای این گروهک مدعی شده اند که 7نفر را گروگان گرفته اند در حالیکه ما مطمئن هستیم که 12نفررا گروگان گرفته اند.

این منبع آگاه از ترور چندین نفر در ایرانشهر خبر داد و گفت :دیروز چندین نفر مورد حمله افراد مسلح قرار گرفتند .در جریان این درگیریها رابط فرهنگي دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در مركز آموزش عالي ايرانشهر با شلیک هشت گلوله مورد حمله قرار گرفت که هم اکنون در بیمارستان بستری است .از سوی دیگر رئیس شرکت نفت ایرانشهر توسط همین اشرار دیروز بعدازظهر ربوده شد .

وی افزود : هم اکنون سرویسهای جاسوسی در خارج از مرزهای شرقی ایران فعال شده اند و اعضای این گروهکها نیز توسط آنان ،تغذیه فکری و مادی می شوند .

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین