کد خبر: ۴۵۳۲۹۴
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
بیست و ششمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری برگزار شد.
آفتاب‌‌نیوز :
یست و ششمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری پایان یافت و تصمیمات مهمی در برگزاری اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان برای آماده سازی این تیم در رقابت های جهانی 2017 امریکا گرفته شد.

ابتدا اعضای  شورای فنی گفت و شنودی با کیانوش رستمی داشتند و در این خصوص پس از بحث و تبادل نظر به 2 گزینه جهت رأی گیری رسیدند:

1- با توجه به اینکه رستمی بعنوان رکوردار وزنه برداری جهان و المپیک جزو نوابغ و سرمایه ملی ورزش ایران و این رشته المپیکی به شمار می رود، فدراسیون وزنه برداری امکانات و تجهیزاتی که مورد نیاز این قهرمان برای آماده سازی و حضوری موفق در رقابت های جهانی داشته باشد فراهم می کند تا ملی پوش دسته 85 کیلوگرم در تیم ملی وزنه برداری همراه یک مربی که مورد تایید وی و فدارسیون وزنه برداری باشدتمرینات خود را مجدداً آغاز کند. این برنامه تا مسابقات جهانی ادامه دارد.

گفتنی است؛ کیانوش رستمی می‌بایست درهر زمان که فدراسیون وزنه برداری و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(ناد) تعیین نمایند، مهیای آزمایش دوپینگ باشد. هرگونه ارتباط وی با اردوهای تیم ملی باید از طریق فدراسیون صورت گیرد. رستمی می‌بایست یک قراردادی رسمی با حفظ تمامی مقررات جاری با فدراسیون منعقد نماید.

2- انسجام تیم ملی به صورت یکپارچه تمرین کردن حفظ شود و هرکس در این خصوص باید تابع اتحاد جمعی باشد و همه در این خصوص یکسان می باشند.

اما درنهایت پس از شور حاضرین در جلسه مقرر گردید در خصوص گزینه یک و معرفی مربی مورد وثوق رستمی وی بعد از مسابقات جهانی و طی 10 روز آینده یک نفر را به عنوان مربی معرفی کند.

*در خصوص داوران محجبه در سطح بین المللی و جهانی مقرر شد طی نامه ای از فدراسیون جهانی درخواست گردد جهت ست نمودن البسه بانوان داور در قسمت مقنعه و روسری رنگی را مشخص و اعلام نماید.

همچنین؛ در این نشست اعضاء در خصوص اردوهای تیم ملی و 12 بند اعلام شده از سوی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان، مقرر شد:

1- مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی بزرگسالان شد.

2- در خصوص عقد قرارداد رسمی با کادر فنی همراه با زمان مشخص مقرر شد تا قبل از آغاز اردوهای تیم ملی از طریق سرپرست اعلام شده هماهنگی با فدراسیون صورت پذیرد.

3- براساس توافقات صورت گرفته بین شورا و کادر فنی، رعایت تعداد ملی پوشان دعوتی به اردو یعنی لیست 12+4 ،اعمال شود.

4- اختیار تام داشتن کادر فنی در مورد وضعیت ورزشکاران و تیم تا مسابقات جهانی

5- وضعیت ورزشکاران بیرون اردو و مشکل کیانوش رستمی حل شد.

6- با تکمیل کادر پزشکی از جمله اضافه شدن یک ماساژور و یک فیزیوتراپ موافقت شد.

7- با هماهنگی سرپرست و درخواست سرمربی تنخواه در اختیار آنان قرار گیرد.

8- با هماهنگی کمیته پزشکی تهیه کامل مکمل ها صورت می گیرد.

9- با در خواست سرمربی و هماهنگی کمیته پزشکی برنامه غذایی تهیه می شود.

10- اختیار کامل مسائل فنی و درون اردویی داده خواهد شد.

11- تهیه البسه متحدالشکل برای نفرات تیم ملی در اردو، براساس در خواست و هماهنگی سرپرست انجام خواهد شد.

12-پوشش کامل برنامه های بیرون تهران مورد موافقت قرار گرفت(هفته اول اردوهای تیم ملی در تهران و پس از ماه مبارک رمضان اردو در استان آذربایجان شرقی برگزار می شود).

منبع:‌ میزان
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین