کد خبر: ۴۵۳۳۷۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
باشگاه سپاهان اصفهان در واکنش به اظهارات مسئولان باشگاه استقلال در پرونده بازیکن ازبکی این تیم، بیانیه شدیدالحنی را منتشر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش ایسنا، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پاسخ به اظهار نظرهای برخی دست اندرکاران باشگاه استقلال تهران در موضوع جپارف اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

متاسفانه مدیران و دست اندرکاران محترم باشگاه استقلال مسیر اشتباهی را در پرونده جپارف انتخاب کرده‌اند. مدیران باشگاه سپاهان در تمامی گفته‌ها و نوشته‌های خود بارها اعلام کرده‌اند "به قول و قراری که داده‌ایم پایبندیم "ولی متاسفانه دوستان مرتبا با فرار به جلو درصددند مسئولیت اشتباهات خود در قبال بازیکن را به دوش باشگاه سپاهان بیندازند و بدین ترتیب با زیرکی از گفتن حقایق در خصوص چرایی رفتار امروز آقای جپارف عبور کنند. به گفته دست اندرکاران باشگاه استقلال و  کارشناسان عزیزی(!) که در این باره نظر می‌دهند این بازیکن در اختیار شماست! پس چرا با وی قرارداد منعقد نمی‌کنید و به طور دائم نام سپاهان را بر زبان می‌آورید؟ از نظر باشگاه سپاهان همانگونه که به وکیل بازیکن اعلام شد، باشگاه استقلال تهران برای مذاکره و عقد قرارداد با جپارف در میان باشگاه‌های ایرانی در اولویت است و چنانچه استقلال نتواند با بازیکن قرارداد منعقد کند به مذاکره با جپارف فکر می‌کنیم. اینکه به چه دلیلی آقایان در باشگاه استقلال به جای دلجویی از بازیکن به جهت اقدامات اشتباه خود و عدم توانایی در جلب رضایت وی برای عقد قرارداد جدید، با اتهاماتی ناروا که بعضا قابلیت پیگرد قضایی دارد به اتهام‌زنی به دیگران می‌پردازند، جدا جای سؤال دارد!

دوستان چندین بار با ترفند خاصی در اظهار نظرهای خود باشگاه سپاهان را به پاسداشت اخلاق فرا خوانده‌اند. ظاهرا حافظه دوستان دچار  مشکل شده است. مگر نه اینکه در اوایل فصل گذشته آقای پادوانی با مراجعه به فیفا به فسخ یکطرفه قرارداد خود با باشگاه سپاهان اقدام کرد و جالب اینکه در همان ایام خبر آوردند که وی در تمرینات استقلال حاضر شده است. منتهی در آن روز تصمیم مدیریت باشگاه سپاهان بر این شد که با توجه به اینکه پادوانی در تفکر فنی مربی وقت تیم فوتبال سپاهان جایگاهی نداشت و برای حفاظت از فوتبال بازیکن و با توجه به تماس سرمربی محترم باشگاه استقلال و اعلام نیاز ایشان به این بازیکن، با جدایی ایشان موافقت کند و الا نیک می‌دانستیم که فسخ یکطرفه بازیکن در آن زمان از اساس باطل است و بازیکن و همه عواملی که در این فسخ یکطرفه، مشوق بازیکن بودند تا مدتی از فوتبال محروم می‌شوند! منتهی به نظر می‌رسد سکوت باشگاه سپاهان در قبال این موارد باعث مشتبه شدن امر بر آقایان شده که حالا خود را در جایگاه معلم اخلاق یافته‌اند.
دوستان! باور کنید که شما نماد و مجسمه اخلاق نیستید و بهتر است کمی در اظهار نظرهای خود دقت کنید.

در پایان جا دارد پیشاپیش از هواداران باشگاه استقلال تهران بخاطر آزرده نمودن آنها از انتشار این اطلاعیه عذرخواهی کنیم. تا مدت ها به احترام شما و اسطوره‌ های بزرگی که در باشگاه استقلال حضور داشته‌اند  سکوت کردیم و خود را به نشنیدن زدیم اما امروز سکوت بیشتر به منزله ظلم به باشگاه سپاهان و هواداران آن خواهد بود. چنانچه در جستجوی حقیقت هستید از مدیران باشگاه استقلال بخواهید تا با صداقت و پرهیز از اتهام زنی به دیگران دلیل واقعی رفتار آقای جپارف را به شما توضیح دهند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
امید
|
Germany
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۶
0
1
لطفا اصفهانی ها دم از اخلاق نزنند. احتیاجی به بیانیه نیست، تنها یک طرف ماجرا اصفهانی باشد کافیست و همه میدانند حق با کیست
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین