کد خبر: ۴۵۷۵۵۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲

پاسخ مطهری به طرح مجدد اتهام علیه وزیر آموزش و پرورش و دخترش از سوی نماینده نزدیک به قالیباف

نماینده نزدیک به قالیباف در دفاعیاتش از طرحی در مورد صادرات و واردات، با طعنه در مورد حاشیه‌های ایجاد شده برای دانش‌آشتیانی وزیر آموزش و پرورش و دخترش در زمان انتخابات، صحبت کرد، نکته‌ای که مطهری در پاسخ به آن تأکید کرد:«این فرزند وزیری که گفتید در قوه قضائیه تبرئه شد.»
آفتاب‌‌نیوز : طرح اصلاح ماده ۳۱ قانون مقررات صادرات و واردات موضوعي بود كه موجب شد تا بار ديگر منتقدان دولت روحاني پاي وزير آموزش و پرورش او را به مجلس باز كرد.

به گزارش خبرآنلاين، محمد دهقان نماينده‌اي كه در دوره انتخابات رياست ستاد انتخاباتي قاليباف را برعهده داشت، هنگامي كه تريبونش براي موافقت با اين طرح باز شد، در ضمن بيان دلايل حمايتش از اين طرح، گريزي هم به حاشيه‌سازي‌هاي ايجاد شده براي دانش آشتياني وزير آموزش و پرورش در زمان انتخابات، زد و گفت: بهترين البسه را در داخل كشور توليد مي‌كنيم ولي زمينه قاچاق را فراهم مي كنند. اين ننگ براي كشور است.

او ادامه دادا: بايد دست دلال ها و برخي مسئولان كه با اين دلال ها در قاچاق شريك هستند، در اين زمينه قطع شود.شاهد بوديم كه برخي از مسئولان كشور خودشان و فرزندانشان وارد كننده لباس بودند. واقعا سطح وزارت ما بايد به اين حد تنزل بيابد كه وزير ما شركت براي وارادات لباس داشته باشد؟

اين صحبت‌هاي دهقان موجب شد تا علي مطهري كه رياست مجلس را برعهده داشت، با اين پاسخ كه «اين فرزند وزيري كه گفتيد در قوه قضائيه تبرئه شد.»، به او يادآوري كند كه نبايد اتهامي كه از سوي قوه قضائيه رد شده است را تكرار كند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
0
1
با تکرار یک دروغ بزرگ ان را به حقیقت محض تبدیل میکنیم
امضا:دلواپسان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
0
1
ورود کالای باکیفیت به تولید داخلی لطمه نمی زند چون این کالا نسبت به تولید داخلی گران است و اقشار خاصی آن را می خرند با ورود قانونی آن دست قاچاقچیان از بازار کوتاه می شود و علاوه بر این فاصله قیمتی که با قیمت بازار برای کالای داخلی وجود دارد باعث می شود تولیدی های داخلی بتوانند با ارتقا کیفیت کالای خود با این کالا رقابت کنند
اگر به شکل قانونی و با کیفیت باشد بسیار اثر خوبی خواهد داشت
انصاری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
0
0
دروغ هیچگاه به حقیقت تبدیل نمیگردد.
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین