کد خبر: ۴۵۸۰۷۰
تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹

شلیک اشتباهی پسر، مادر را به کشتن داد

مشغول تمیز کردن اسلحه بودم، مادرم را کشتم؛ اینها بخشی از اعترافات جوانی است که چند روز قبل مادرش را درشیراز کشت.
آفتاب‌‌نیوز : چند روز قبل مأموران یکی از کلانتری های شیراز از طریق مركز فوریتهای پلیسی 110 در جریان یك فقره فوت مشكوك قرار گرفتند. با حضور مأموران كلانتری در محل و تأیید خبر، مراتب به بازپرس كشیك قتل دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد.

به گزارش خبرجنوب، با حضور درخشان بازپرس دادسرای امور جنایی، عوامل تشخیص هویت و تیم بررسی صحنه جرم اداره پلیس آگاهی در محل، تحقیقات درباره این پرونده آغاز شد.
در بررسی های مقدماتی مشخص شد كه جسد متعلق به زنی میانسال است كه غرق در خون گوشهای افتاده است.با آغاز تحقیقات در صحنه، جسد قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت. در تحقیقات مشخص شد که زن میانسال توسط پسرش به قتل رسیده است.بار دیگر تحقیقات فنی از خانواده قربانی در دستور كار كارآگاهان قرار گرفت و در نهایت پسر این زن که چاره ای جز بیان حقیقت ندیده بود لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف كرد.
وی در اعترافات خود به كارآگاهان گفت: من و برادرم مدام سر موضوعات مختلف باهم درگیر می شدیم.

روز حادثه با برادرم درگیر شدم و او خانه را ترک کرد. از این موضوع عصبانی بودم اسلحه را برداشته و در حال تمیز کردن آن بودم .وی ادامه داد: مادرم نیز آنجا بود و با من صحبت می کرد، نمیدانم که چرا یک لحظه گلوله ای شلیک و به پای
او اصابت کرد.با توجه به اعتراف صریح متهم ، او با قرار بازداشت از سوی مقام قضایی در اختیار اداره پلیس آگاهی قرار گرفت.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین