کد خبر: ۴۵۹۰۹۱
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴

قتل به خاطر چند سیخ جوجه کباب!

اختلاف بر سر پرداخت هزینه چند سیخ جوجه کباب به درگیری خانوادگی و قتل یک جوان در آخرین روز تعطیلات عید منجر شد.
آفتاب‌‌نیوز : 13 فروردین 95، مرگ پسری جوان به نام سعید در یکی از بیمارستان‌های لواسان به پلیس اطلاع داده شد.

به گزارش جام‌جم، پدر سعید به ماموران گفت: «امروز همراه خانواده‌ام برای سیزده به‌در به باغ پدرم رفته بودیم. خواهرم و پسرش هم بودند. پس از خوردن ناهار، پدرم مبلغی بابت پول غذا به خواهرم داد، اما به من چیزی نداد. وقتی پسرم از این ماجرا باخبر شد، با عصبانیت به پدربزرگش گفت شما بین فرزندانتان فرق می‌گذارید. سر همین موضوع با هم درگیر شدند و خواهرزاده‌ام کامران با ضربه شیشه شکسته، پسرم را کشت.»

با ثبت این شکایت، کامران دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت: «روز حادثه همراه پسر دایی‌ام سعید بیرون رفتیم و مشروب خوردیم. در مسیر بازگشت، چند سیخ جوجه کباب خریدیم و به باغ رفتیم. پس از خوردن ناهار، پدربزرگم سهم غذایش را به مادرم داد، اما وقتی سعید از این موضوع باخبر شد به پدربزرگم گفت تو روی پول خوابیده‌ای، اما هیچ وقت به ما کمک نکرده‌ای و باعث شده‌ای پدرم با کارگری زندگی‌اش را بچرخاند. پدربزرگم عصبانی شد و با سیلی به صورت سعید زد. سعید می‌خواست حمله کند که به بیرون از اتاق هلش دادم. سپس در اتاق را قفل کردم و با پدربزرگم همانجا ماندم. سعید شیشه بالایی در را شکست. می‌خواست به زور وارد اتاق شود که بدنش به خرده شیشه‌های روی در گرفت و زخمی شد. در همان لحظه، یک شیشه شکسته را برداشتم و از لای در، ضربه‌ای به زیر شکمش زدم.»

متهم 24 ساله ادامه داد: «من اصلا اهل درگیری نبودم و فقط می‌خواستم ماجرا بخوابد. بعد از این که سعید را به بیمارستان رساندند، برای شکایت به دادگاه رفتم، اما متوجه شدم فوت کرده است. من قصد قتل نداشتم.» این پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین