کد خبر: ۴۵۹۱۴۶
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

مزاحمت اینترنتی دانش آموز برای خانم معلمش!

مزاحم اینترنتی که با استفاده نادرست از شبکه‌های اجتماعی برای بانوان، مزاحمت ایجاد می‌کرد دستگیرشد.
آفتاب‌‌نیوز : سرهنگ حسین صادقی کاشان رئیس پلیس فتا استان سمنان از دستگیری مزاحم اینترنتی که با استفاده نادرست از شبکه‌های اجتماعی برای بانوان، مزاحمت ایجاد می‌کرد خبر داد و گفت: در پی وصول یک پرونده با موضوع مزاحم اینترنتی از دادسرا، رسیدگی پرونده در دستور کار کارآگاهی پلیس فتا در شهرستان شاهرود قرار گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی افزود‌:بر اساس بررسی فنی مستنداتی که زن جوان به کارشناسان پلیس فتا ارائه داد شخصی ناشناس با بهره گیری از شبکه‌های اجتماعی پیام رسان تلفن همراه اقدام به ارسال پیام‌های توهین آمیز کرده بود.

سرهنگ صادقی کاشان اظهارداشت: با بررسی شواهد موجود و اقدامات تخصصی در نهایت متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد. متهم در ابتدا منکر بزه انتسابی در پرونده بود که در ادامه با مشاهده ادله و مستندات جمع آوری شده لب به اعتراف گشود و مشخص شد شاکی معلم دوران ابتدایی متهم بوده است و انگیزه خود را ارتباط با شاکی بیان داشت.

رئیس پلیس فتا سمنان به کاربران فضای مجازی به خصوص کاربران شبکه‌های اجتماعی توصیه کرد به هیچ عنوان به افراد ناشناس در این فضا اعتماد نکرده و اطلاعات مهم و شخصی خود را منتشر نکنید و از واگذاری سیم کارت‌های خود به دیگران جدا بپرهیزید و در صورت مفقودی یا سرقت حتما در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به سوزاندن سیم کارت کنید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین