کد خبر: ۴۵۹۳۲۳
تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴

تایید حكم اعدام یک نفر در کرمان به اتهام محاربه

رئیس دادگاه انقلاب شهرستان کرمان از تایید حکم اعدام آریا جاویدان یکی از اشرار مسلح و خطرناک جنوب استان کرمان در دیوان عالی کشور خبر داد .
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا، "احمد قربانی" اظهار کرد: حکم نهایی به متهم و وکیل وی ابلاغ گردیده و جهت اجرا به دادسراي عمومي و انقلاب كرمان ارسال شده است .

این مقام قضائی اعلام کرد: شرور آريا جاويدان معروف به سردار كه به اتهام محاربه از طريق سردستگي گروه مسلحانه جهت برهم زدن،امنيت عمومي،ايجاد رعب و وحشت، قتل عمدي، سرقت مسلحانه، راهزني،آدم ربایی مسلحانه در اين دادگاه مورد محاكمه قرار گرفت و به اعدام محكوم و حكم صادره پس از جري تشريفات قانوني در ديوان عالي كشور مورد تائيد قرار گرفت .

وی افزود: آريا جاويدان با تشكيل باندي متشكل از افراد مختلف مسلح به سلاح گرم اقدام به ايجاد رعب و وحشت بين مردم در جنوب استان كرمان،آدم ربایی و سرقت هاي مقرون به آزار و مسلحانه مي نموده است و بعد از ربائيدن افراد آنها را در منطقه كوه شاه نگهداري مي كرده و از خانواده هاي ايشان اخاذي مي كرده است .

قربانی خاطرنشان کرد: نامبرده چندين فقره آدم ربایي مسلحانه، قتل عمد،سرقت مسلحانه و غيره در پرونده خود دارد نهايتا وی توسط سربازان گمنام امام زمان عليه السلام دستگير وتحويل مراجع قضائي گرديد و در اين دادگاه مورد محاكمه قرار گرفته و به اكثر جرائم خود اقرار صريح داشته است و نتيجتا به اتهام محاربه به اعدام محكوم و  حكم مذكور مورد تائيد ديوان عالي كشور قرار گرفت و بعد از ابلاغ به متهم و وكيل وي پرونده به اجراي احكام دادسراي عمومي و انقلاب كرمان ارسال شده است .
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین