کد خبر: ۴۶۶۲۰
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۳۸۵ - ۱۲:۲۰
آفتاب‌‌نیوز :
باهنر افزود: شما هم نباید مسائل مربوط به حوزه انتخابیه خود را که باید در نطق های پیش از دستور مطرح می شود در قالب تذکر عنوان کنید. 

در این هنگام شهریاری شروع به فریاد زدن کرد که با اجازه باهنر مجددا تریبون وی باز شد و نماینده زاهدان گفت: شما نباید قضاوت بدون شنیدن کنید و اگر می خواهید تنش در فضای مجلس ایجاد نشود لطفا تریبون را خاموش نکنید وگرنه ما مجبوریم فریاد بزنیم و چیزهایی که مناسب نیست را مطرح کنیم. 

شهریاری افزود: شاید هیات عالی نظارت بعد از 26 سال از انقلاب گزارش در مورد عملکرد شوراها می دهند و ناظران شورای عالی پول و اعتبار هیچ راهبردی در جهت اطلاع امور نداده اند و از شما خواهش دارم هیات عالی نظارت مجلس از مسئولان دعوت کنند و مسائل را بررسی کنند. 

وی اظهار داشت: به عنوان مثال از مسئولان مربوط به اشتغال در کشور دعوت شود و جلسه ای در جهت اشتغال سیستان و بلوچستان بحث و گفت و گو شود باهنر در پاسخ به این تذکر گفت: نمایندگان در طول دوره نمایندگی خود 3 بار فرصت نطق پیش از دستور دارند و هر روز می توانند خارج از نوبت وقت گرفته سوال کنند و در کمیسیون ها نیز حاضر شوند لذا جایز نیست که به بهانه تذکر آیین نامه ای مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه مطرح شود.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین