کد خبر: ۴۶۷۳۱۲
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
در کشفیات نخست که حدود 980 کیلوگرم تریاک بود، راننده خودرو تریلر به یکی از ماموران نیروی انتظامی پیشنهاد رشوه می دهد.
آفتاب‌‌نیوز :
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه مامور نیروی انتظامی این استان رشوه 50 میلیون تومانی قاچاقچیان را رد کرد گفت: این اقدام منجر به کشف یک تن و 400 کیلوگرم مواد مخدر بوسیله ایستگاه پلیس کرمان شد.

 سرهنگ ناصر فرشید روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: پلیس کرمان روز گذشته در 2 عملیات جداگانه و با انجام اقدامات دقیق پلیسی موفق شد، یک تن و 400 کیلوگرم انواع مواد مخدر را در 2 نقطه از استان کرمان کشف کند. 

وی اظهار کرد: در کشفیات نخست که حدود 980 کیلوگرم تریاک بود، راننده خودرو تریلر به یکی از ماموران نیروی انتظامی پیشنهاد رشوه می دهد. 

سرهنگ فرشید با بیان اینکه مامور پلیس طبق نقشه پیش بینی شده و با هماهنگی با نیروی انتظامی پیشنهاد رشوه را به منظور به دام انداختن قاچاقچیان می پذیرد. 

وی تصریح کرد: قاچاقچی مبلغ 50 میلیون تومان را به حساب مامور نیروی انتظامی واریز و پس از آن طبق نقشه قبلی این فرد و همدست وی بوسیله ماموران پلیس دستگیر و محموله وی نیز کشف و ضبط می شود. 

سرهنگ فرشید اظهار کرد: 2 دستگاه خودرو در راین راستا توقیف شده است. 

وی گفت: پلیس کرمان در راستای مقابله با عرضه مواد مخدر و حفظ سلامت جامعه با پدیده شوم مواد مخدر برخورد می کند و در این زمینه هدفگذاری کرده است. 

وی افزود: محموله دوم مواد مخدر در محورهای فرعی رابر کشف شده است. 

2 محموله مواد مخدر از مرزهای شرق و جنوب وارد استان کرمان شده بود. 

به گزارش ایرنا، بیش از 47 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در استان کرمان کشف شده و در این مدت کشفیات مواد مخدر در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 32 درصد رشد داشته است. 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین