کد خبر: ۴۶۷۴۸۱
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهدا را اسناد زنده اسلام و انقلاب دانست و ادامه داد: استخوان‌هایی که در این تابوت‌ها به عنوان حجت‌های الهی در مقابل چشمان ما حضور دارند استوانه‌های مستحکم هویت دینی و اسلامی ما هستند.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار حسین سلامی در نخستین یادواره شهدای اطلاعات منطقه جنوب شرق (دیده های مهتابی) گفت:  اگر امروز در این دریای مواج آتش و در میان امواج خروشان ریز و درشت و دور و نزدیک دشمن صف کشیده اند تا امنیت و استقلال، شخصیت، اعتبار و منزلت کشور و جامعه ما را و کرامت و شکوه ما را مورد آسیب و تهدید قرار دهند و نمی توانند به تاریخ و جغرافیای کشور مانفوذ کنند به خاطر عزیزانی است که اینجا حضور دارند.

وی بیان کرد: سخن گفتن از فضیلت ها، کار آسانی است، اما پذیرش خطر، فدا شدن برای عزت یک ملت، خوابیدن بر روی سیم خاردار و ... کار آسانی نیست بلکه ایمانی ژرف، دلی دریایی، روحی آسمانی و شجاعتی وصف ناپذیر و بی انتها می خواهد.

سردار سلامی با اشاره به خصلت های شهدای اطلاعات گفت: شهدای اطلاعات هوشمندترین و بامعرفت ترین، عناصر در میان ما بودند، آنها از کمین‌گاه‌های دشمن گذر می کردند و به تنهایی عملیات شناسایی را انجام می دادند و به قلب دشمن می زدند.

وی با اشاره به سه پیکر پاک شهدای گمنام که در این مراسم حضور داشتند، بیان کرد: برای ما حضور در جمع مردان آسمانی و در جمع خانوداه این شهدا یک افتخار است و خاک پای بازماندگان شهدا را به چشمانمان می فشانیم زیرا شهدا به آرزوی خود رسیده اند اما بازماندگان شهدا آرزوهای خود را بدرقه کردند و درود خدا بر آنها که اینگونه صبر کرده اند و از ائمه توسل جسته اند.

وی عنوان کرد: با توکل و بدون هیچ هراسی از عدالت، تمامیت ارضی، اخلاق، احکام اسلام دفاع می کنیم به برکت وجود آن عزیزانی است که بر پیکره جامعه تزریق کرده اند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: ما در دفاع مقدس آموختیم چگونه باید جنگید و دفاع کرد ملت ایران جز با آزمون دفاع مقدس نمی توانست اینگونه امروز در مقابل آمریکا به ایستد، به گونه ای که تا به امروز کدام کشور را می شناسید که توانسته است 38 سال در مقابل آمریکا بایستد.

وی ادامه داد: آمریکا تا کنون چند رژیم را زیر و رو کرده و قدرت های بزرگی را فروپاشانده است اما در مقابل ایران عاجز شده است و در میدان هیچ اقدامی نمی تواند بکند و گزینه های آنها فقط روی کاغذ است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین