کد خبر: ۴۶۹۱۳۹
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس، اولویت‌های مهم شهرداری پایتخت را یادآور شد و گفت: شهردار جدید باید نسبت به تدوین برنامه پنج‌ساله سوم شهرداری منطبق با مفاد برنامه ششم توسعه اقدام کند.
آفتاب‌‌نیوز :
پروانه مافی درباره اولویت‌های مدیریت شهری جدید پایتخت گفت: محمدعلی نجفی به احتمال زیاد بعد از نشست رسمی شورای پنجم به عنوان شهردار تهران انتخاب خواهند شد، به دلیل موفقیت‌های وی در بخش‌های ستادی و اجرایی و ذهن برنامه‌ریز و خلاق وی، امیدواریم وضعیت شهر بهبود و اصلاح شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: شهردار جدید پایتخت باید نسبت به منابع مالی و درآمدها حساس بوده و ریخت‌و پاش‌های بی‌رویه سال‌های گذشته را سر و سامان دهد و بعد از آن نسبت به تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری اقدام کند زیرا امسال آخرین سال اجرای برنامه پنج ساله دوم شهرداری است.

وی افزود: برنامه سوم شهرداری باید با مصوبات برنامه ششم توسعه هم‌خوانی و هماهنگی داشته باشد تا در اجرا اشکالی به وجود نیاید، علاوه بر این تحقق مدیریت یکپارچه برای مدیریت پایتخت از اولویت های مهم شهردار جدید است که باید در دستور کار قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مجموع اقدامات مذکور در اصلاح ساختار مدیریتی پایتخت تاثیر بسیار خواهد داشت بنابراین در قالب بسته مشخص باید در اولویت کاری مدیریت شهری جدید پایتخت قرار گیرد.
منبع: خانه ملت
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین