کد خبر: ۴۶۹۲۰۶
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
دومین گردهمایی سالانه دانش آموختگان دبیرستان نمونه رشد منطقه ۱۶ تهران، امروز - جمعه ۲۷ مرداد- در محل این دبیرستان واقع در یاخچی آباد تهران برگزار شد.
آفتاب‌‌نیوز :
بیرستان نمونه دولتی رشد اولین دبیرستان نمونه کشور است که در سال ۱۳۶۴ تاسیس شد و بعدها در سراسر کشور توسعه و تکثیر یافت. این دبیرستان سبک آموزشی نوینی را ارایه کرد که منشاء تاسیس بسیاری از دبیرستان های  برتر و مشهور و صاحب سبک مانند کشو بوده است.

دبیرستان رشد عاملی در تحول مناطق جنوبی شهر تهران، استعدادیابی دانش آموزان این مناطق و تغییر مسیر زندگی آنها و حتی ارتقای طبقه اجتماعی آنها بوده است.

در حال حاضر بسیاری از دانش آموختگان رشد پس از فارغ التحصیلی از بهترین دانشگاه های کشور (نظیر صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت و...)، یا به فعالیت‌های کارآفرینانه مشغولند یا در مصدر مشاغل مدیریتی و تخصصی در صنعت و دانشگاه حضور دارند. محمد علی آبام، رییس المپیاد جهانی کامپیوتر که اخیرا در ایران برگزار شد از جمله فارغ التحصیلان دبیرستان نمونه رشد است.

به گزارش ایلنا، در دومین همایش دانش آموختگان دبیرستان رشد، کارگروه های تخصصی نظیر انرژی، صنعت و ساختمان، آموزش و فرهنگ و ... با توجه به اشتغال فعلی دانش آموختگان برگزار شد. که در هر کارگروه، علاوه بر آشنایی فارغ التحصیلان دوره های مختلف با یکدیگر، یک موضوع تخصصی نوین توسط یکی از کارآفرینان فارغ التحصیل دبیرستان ارایه شد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین