کد خبر: ۴۷۳۵۸۹
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تخلفات اعلام کرد.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی پس از دریافت گزارش‌ها، آرای خود را به این شرح صادر کرد:

علی سامره، سرمربی مس رفسنجان در دیدار مقابل تیم فجر شهید سپاسی که در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد به دلیل اعتراض به تصمیمات داور و استفاده از الفاظ نادرست به استناد بندهای ۴و ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه  نقدی محکوم شد.

رضا طلایی سرمربی تیم آلومینیوم اراک به علت اعتراض به داور در دیدار برابر نساجی مازندران که منجر به اخراجش شد به استناد بند ۴ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال محکوم شد. ضمنا تیم آلومینیوم اراک به دلیل تخلفات تماشاگران مبنی بر فحاشی به داور مسابقه و پرتاب بطری به سمت ایشان به استناد ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی  به  ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

در دیدار بین تیم‌های شهرداری تبریز و اکسین البرز که در تاریخ پنجم شهریور ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، عسگرپور سرمربی تیم شهرداری تبریز به دلیل رفتار غیر مسئولانه و علی محمدی، بازیکن تیم شهرداری تبریز به علت تحریک تماشاگران پس از اخراج و تماشاگران تیم شهرداری تبریز به جهت پرتاب سنگ که منجر به مصدومیت بازیکن تیم مقابل شد، هر کدام به ترتیب و با استناد به بند ۵ ماده ۶۶ و ماده ۷۹ به توبیخ کتبی، یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و جریمه نقدی ۲ و ۳۰ میلیون ریال محکوم  شدند.

کی‌روش استنلی سوارز فررا بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان به علت جعل در مدارک شناسایی و فوتبالی خود با صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی از همراهی تیم مربوطه تا اطلاع ثانوی محروم شد و باید روز یک‌شنبه بیست و ششم شهریور جهت ادای توضیحات در کمیته انضباطی فدراسیون حاضر شود.

در مسابقه بین تیم‌های ایران جوان بوشهر و نفت مسجد سلیمان که روز پنجم شهریور ماه در ورزشگاه شهدای بوشهر برگزار شد، وحید فاضلی مربی تیم ایران جوان بوشهر به دلیل رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد به استناد بند ۵ ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

کلیه آرای فوق قطعی است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین