کد خبر: ۴۷۴۴۱۰
تاریخ انتشار : ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
ایران نوشت: بهمن سال گذشته مرگ مرد میانسالی که با ضربه چاقو به قتل رسیده بود به بازپرس کشیک قتل پایتخت و پلیس جنایی اعلام شد. بررسی‌ها نیز نشان داد عامل جنایت جوانی به نام اشکان است.
آفتاب‌‌نیوز : متهم پس از دستگیری و در جریان بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل با دختر جوانی به نام مینا آشنا شدم، اما بعد از مدتی مینا از ادامه رابطه با من سرباز زد. وقتی هم اصرار مرا برای ادامه رابطه دید موضوع را به یکی از آشنایانش به نام سهراب گفت. روز حادثه سهراب با من تماس گرفت و فحاشی کرد که در نهایت با او قرار گذاشتم تا ببینم حرف حسابش چیست. وقتی به محل قرار رسیدم دیدم به غیر از سهراب پدر مینا و یکی از دوستانش هم آمده‌اند. ما با هم درگیر شدیم و ناخواسته با چاقویی که همراهم بود ضربه‌ای به پدر سهراب زدم و متواری شدم.
با اعتراف‌های متهم جوان، او روز گذشته برای آخرین دفاع به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: روز حادثه حال خوبی نداشتم و زمانی که با سهراب جروبحث می‌کردیم ناخواسته مرتکب قتل شدم. وقتی به زندان افتادم توبه کردم و با خودم عهد بستم که دیگر لب به مشروبات الکلی نزنم، ولی افسوس که خیلی دیرشده است!
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین