کد خبر: ۴۷۴۹۹۴
تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹

بارسلونا 3-0 یوونتوس؛ انتقام کاتالانی/طلسم بوفون مقابل مسی شکست

بارسلونا در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا، با نتیجه 3-0 یوونتوس را شکست داد.
آفتاب‌‌نیوز :
به گزارش "ورزش سه"، آبی و اناری ها که فصل گذشته در نیمه نهایی این رقابت ها با همین نتیجه مغلوب بیانکونری شده بودند، در دیدار امشب نمایش به مراتب بهتر داشتند و در نهایت به یک پیروزی باارزش رسیدند.
 
دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازی بیشتر در میانه زمین در جریان بود. اولین موقعیت بازی را دی شیلیو با شوت تماشایی ایجاد کرد اما تراشتگن با یک واکنش به موقع، توپ را به بیرون فرستاد.
 
بازی متعادل دنبال می شد که در دقیقه 16، یک اشتباه از بازیکنان یووه، یک ضدحمله خطرناک را نصیب بارسا کرد اما حضور به موقع بوفون، دروازه یووه را بسته نگه داشت.
 
در ادامه بازیکنان بارسا تا اندازه ای بازی را در اختیار گرفتند و هرچه به دقایق پایانی این نیمه نزدیک می شدیم، حملات این تیم شدت می گرفت  تا اینکه در دقیقه 45، سرانجام تیم میزبان به گل رسید.
 
روی همکاری عالی مسی و سوارز بود که ستاره آرژانتین در محوطه جریمه یووه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا نیمه اول با برتری بارسا به پایان برسد.
 
 

 
 
نیمه دوم را یووه بهتر آغاز کرد و دیبالا می توانست در همان دقایق ابتدایی کار را به تساوی بکشد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.
 
اما بازیکنان بارسا خیلی سریع ابتکار عمل را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه 52 به گل دوم برسند ولی ضربه مسی به تیر دروازه یووه برخورد کرد.
 
فشار حملات بارسا ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 56 این تیم به گل دوم رسید. روی حرکت عالی مسی و دفع ناقص مدافع یووه، توپ به راکیتیچ رسید و او هم با ضربه ای مطمئن، حساب کار را 2-0 کرد.
 
بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما پس از آن بار دیگر بارسا به تیم برتر میدان تبدیل شد و پس از اینکه سوارز یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد، مسی در دقیقه 69 حساب کار را 3-0 کرد.
 
ستاره آرژانتینی بارسا که در این دیدار غیرقابل مهار شده بود، با یک فرار عالی خود را به پشت محوطه جریمه یووه رساند و با شوتی تماشایی، توپ را به گوشه دروازه بوفون فرستاد.
 
 
در ادامه باز هم این بازیکنان بارسا بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه 3-0 به سود آبی و اناری ها به پایان برسد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین