کد خبر: ۴۷۵۵۸۳
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵
سردار شیرازی:
رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا راه اندازی جنگهای نیابتی با استفاده از ظرفیت جهان اسلام را از توطئه های دشمنان برعلیه امت اسلام برشمرد و تصریح کرد: برغم تمامی توطئه ها و خباثت های دشمنان در ارائه تصویری خشن از اسلام ، سپاه با حمایت و حضور مستشاری خود در یاری رساندن به جبهه مقاومت موجب سربلندی و افتخارآفرینی ایران اسلامی در دنیا شد.
آفتاب‌‌نیوز :
هفتمین جشنواره مالک اشتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه با هدف شناسایی و معرفی فرماندهان، مسئولین و مدیران برتر حوزه نمایندگی، با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رییس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا ، اعضای هیات رییسه نمایندگی، معاونین و جمعی از فرماندهان و مدیران برگزیده حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در سالن همایش شهید محلاتی برگزار شد.


شیرازی در این مراسم از "اشراف" به عنوان دریچه ای برای نگاه به عملکرد فرماندهان  و مدیران نام برد و گفت: بحمدا... امروز با ظرفیتهای زیادی که در مجموعه نیروهای مسلح وجود دارد روند رو به رشدی آغاز شده که می بایست با تلاش مضاعف آنرا به سطح مطلوب برسانیم.

وی افزود: مجموعه سپاه و نمایندگی ولی فقیه در این نهاد انقلابی بحمدا... طی سالهای اخیر در اشراف نیروهای مسلح حائز رتبه های برتر می شوند، اما نباید به وضع موجود قانع بود و می بایست با کار مطالعاتی دقیق با نگاه به تهدیدات آینده ،همچون دیده بان هوشیار و آگاه، تدبیر و عمل کرد تا دچار غافلگیری نشویم.

شیرازی با اشاره به تجارب ارزنده مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در موضوعات مختلف از جمله ارتقای معنویت کارکنان، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی اظهار کرد: این تجربیات ارزشمند امروز در اختیار سایر نیروهای مسلح به عنوان الگویی اثربخش قرار گرفته و حتی در محیط جامعه نیز می توان از آنها بهره جست.

وی راه اندازی جنگهای نیابتی با استفاده از ظرفیت جهان اسلام را از توطئه های دشمنان برعلیه امت اسلام برشمرد و تصریح کرد: برغم تمامی توطئه ها و خباثت های دشمنان در ارائه تصویری خشن از اسلام و اقدمات گسترده ای که با بکارگیری تمامی ابزار، ظرفیتها و روشها برعلیه جبهه مقاومت بکارگرفته اند ، سپاه با حمایت و حضور مستشاری خود در یاری رساندن به جبهه مقاومت موجب سربلندی و افتخارآفرینی ایران اسلامی در دنیا شد.

به گزارش ایسنا، شیرازی در پایان بهره گیری از ظرفیت غنی دوران دفاع مقدس را از مطالبات فرماندهی معظم کل قوا توصیف و تصریح کرد: اردوهای راهیان نور کار مهمی است که بحمد الله امروز توانسته موج عظیمی را در میان ملت ایجاد کند و سپاه زمینه حضور مردم در صحنه های دوران دفاع مقدس را فراهم کرده است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین