کد خبر: ۴۷۵۹۷۱
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
این زن در صفحات فیس بوک متوجه رابطه نامزدش با هشت زن مختلف شد.
آفتاب‌‌نیوز :

این زن در صفحات فیس بوک متوجه رابطه نامزدش با هشت زن مختلف شد.

وقتی پروفایل همه آنها را دید متوجه شد همه آنها لاغرهستند، وقتی از نامزدش درباره آنها توضیح خواست، او گفت:قبلا از زنان چاق خوشم می آمد ولی حالا زنان لاغر را ترجیح می دهم.

یک زن لاغر اندام برای خوش آیند نامزدش که او را متقاعد کرده بود چاق تر بودن بهتر است، بیش از ۴۴ کیلو وزن اضافه کرده بود، ولی وقتی فهمید نامزدش با هشت زن لاغراندام به او خیانت کرده، بسیار اندوهگین شد. کیسی پاین اهل شمال لندن، در طی چهار سال آشنایی با نامزدش که نام وی برده نشده، از سایز ۱۲ به سایز ۲۴ رسید، زیرا به او گفته بود که اندام چاق جذاب تر است.

این زن ۲۶ ساله پس از آنکه فهمید نامزدش حداقل با هشت زن به او خیانت کرده که هیچ کدام از آنها نیز اضافه وزن نداشتند، بسیار آزرده خاطر شد.کیسی گفت:من بسیار شوکه شدم که او وفادار نبود ولی بزرگترین سیلی به من این بود که تمام آن زنان لاغر بودند. من انتظار داشتم که آنان نیز همگی زنان چاقی باشند .

خیانت عجیب مردی با هشت خانم به نامزدش (عکس)

این زن در صفحات فیس بوک متوجه رابطه نامزدش با هشت زن مختلف شد.وقتی پروفایل همه آنها را دید متوجه شد همه آنها لاغرهستند، وقتی از نامزدش درباره آنها توضیح خواست، او گفت:قبلا از زنان چاق خوشم می آمد ولی حالا زنان لاغر را ترجیح می دهم.
کیسی پس از متوجه شدن خیانت نامزدش و جدا شدن از وی دوباره شروع به کاهش وزن کرد

خیانت عجیب مردی با هشت خانم به نامزدش (عکس)

منبع: فانیگما

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین