کد خبر: ۴۷۵۹۷۳
تاریخ انتشار : ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

پول ژوزه تامین شد، پرسپولیس بی پول!

با تامین کل پول طلب مانوئل ژوزه و دستیارانش حساب باشگاه پرسپولیس خالی شد.
آفتاب‌‌نیوز : در یکی دو سال اخیر تامین پول طلب مانوئل ژوزه و دستیارانش به چالش و تهدید اصلی باشگاه پرسپولیس تبدیل شده بود.

با این وجود با تلاش مدیریت باشگاه، کل پول طلب مانوئل ژوزه و دستیارانش تامین شد و به زودی به این مربی پرداخت خواهد شد.

این در حالی است که با تامین این پول حساب باشگاه پرسپولیس کاملا خالی شده است و در حساب باشگاه حتی برای مسائل جزئی هم دیگر پولی وجود ندارد.

محمدعلی ترکاشوند در مورد اینکه آیا امکان دارد باشگاه پرسپولیس تجلیلی از استانکو سرمربی سابقش که این روزها به‌خاطر بیماری یکی از پاهایش قطع شده انجام بدهد اظهار داشت: باید در این مورد با برانکو صحبت کنم اگر بشود هماهنگی‌ها را انجام داد احتمالش وجود دارد که برای استانکو کاری انجام بدهیم.


وی در خصوص آخرین وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس پیش از دیدار حساس با الهلال عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: حالا که پرسپولیس به جمع ۴ تیم ن‌هایی رسیده باید از سوی دولت حمایت بشود. شما ببینید عربستانی‌ها برای همین بازی الهلال و پرسپولیس چقدر پاداش در نظر گرفتند دولت باید به پرسپولیس هم کمک کند.


معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما تمام پول ژوزه و دستیارانش را تأمین کردیم، اما این پول از حق بازیکنان و کادر فنی تأمین شده و دیگر پولی در باشگاه وجود ندارد. البته می‌دانیم که پرداخت پول ژوزه در اولویت بود، اما ما مجبور شدیم از حق بازیکنانمان در این مورد بگذریم. واقعاً حقش نیست که دولت به ما کمک بکند آن هم در شرایطی که بازی با الهلال عملاً کری بازی ایران و عربستان است و بحث ملی تلقی می‌شود.


ترکاشوند درباره آخرین وضعیت میزبانی پرسپولیس از الهلال گفت: از قبل مسقط را به‌عنوان میزبان انتخاب کردیم، اما در تلاشیم بتوانیم در دبی از الهلال میزبانی کنیم بالاخره در دبی هواداران ایرانی زیادی هتسند که می‌توانند به کمک ما بیایند.


وی ادامه داد: شنیدم که برای بازی رفت قرار است تعداد زیادی هوادار الهلالی آن هم به‌صورت رایگان به ابوظبی بیایند چرا ما نباید چنین امکانی را برای هوادارنمان مهیا کنیم، اما همه می‌دانند که واقعاً وضع مالی پرسپولیس این روزها خوب نیست.


معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتخاب یک داور عمانی برای قضاوت بازی برگشت این تیم و الهلال عربستان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا کنفدراسیون فوتبال آسیا چنین تصمیمی گرفته، اما مسلماً به آن‌ها نامه می‌زنیم تا داور بازی را عوض کنند.


ترکاشوند در پایان درباره این مسئله که باشگاه پرسپولیس بعد از سرقت از منزل رادوشوویچ چه اقداماتی انجام داده است گفت: باشگاه به‌شدت دنبال این مسئله است و کارهای مربوط به شکایت و دادگاه در حال انجام شدن است.

منبع: میزان
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین