کد خبر: ۴۷۶۱۷۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲

جدایی تاریخی اصولگرایان از احمدی‎نژاد

دوره آقای احمدی‎نژاد را دوره مثبتی برای مدیریت توسعه کشور نمی‎دانم. البته جنگ تحمیلی نیز پرحادثه و پرخسارت بود اما به تعبیر امام یک نعمت بود، به نظر من دوره احمدی نژاد هم به رغم بازدارندگی و ضدتوسعه رفتار کردن و حرکت مخالف قانون اساسی، شاید يک نعمت بود!
آفتاب‌‌نیوز :
دوران آقای احمدی‌نژاد، دوره ای بود که اصولگرایان همه سرمايه‎شان را باتفاق برایش هزینه کردند اما او موجب شکاف گسترده بین اصولگرایان شد و اصولگرایان را به دو بخش "معتدل" و "رادیکال و افراطی" تقسیم کرد. البته بخش رادیکال و افراطی در اقلیت محض هستند و چهره‎هايي چون آقایان ناطق، ولایتی، باهنر و علی لاریجانی در جبهه اصولگرایان معتدل قرار گرفتند.

البته هر کدام اینها را هم باید در یک طبقه خاص قرار داد. مثلا  نوع رویکرد آقای لاریجانی نسبت به مسائل عمومی، سیاسی، اجتماعی و جریان اصلاحات متفاوت تر از نگاه آقای ولایتی است یا دیدگاه آقای ناطق نوری خیلی خیلی نزدیک به آقای لاریجانی است. آقای باهنر شاید موقعیتی بین آقای لاریجانی و آقای ناطق با آقای ولایتی داشته باشد. در واقع همه اینها در یک کفه ترازو قرار نمی گيرند. طیف گسترده اصولگرایان معتدل تجربه کسب کرده اند، این تجربه برای همه جریانات سیاسی بسیار بسیار آموزنده است که اولویت و منافع و مصالح جامعه را بر منافع حزبی ترجیح دهند، این اتفاق بزرگی است.
منبع:  خبرآنلاین


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
0
1
چنگ به هیج شکل برای هیچ ملتی نعمت نیست. اگه گفتنش کفر نیست!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۷
0
0
ببخشید نویسنده این نوشته کیست؟
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین