کد خبر: ۴۷۶۳۱۶
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷

رگبار باران و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور از صاف بودن آسمان تهران طی دو روز آینده خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز : احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در ساعات بعد ازظهر امروز رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت در دامنه زاگرس جنوبی و مرکزی در برخی نقاط استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، جنوب شرق لرستان، غرب اصفهان، ارتفاعات شمالی خوزستان و شرق بوشهر رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه طی امروز بارش پراکنده برای غرب مازندران دور از انتظار نیست، تصریح کرد: این وضعیت با شدت ضعیف‌تر و به صورت رگبار پراکنده فردا (۲۸ شهریور) در برخی نقاط استان‌های فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، شرق بوشهر، جنوب خوزستان پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود، گفت: این باد شدید در منطقه زابل گاهی با گرد و خاک نیز همراه خواهد بود.

وظیفه در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده توضیح داد: آسمان تهران فردا و پس فردا صاف با حداقل دمای ۱۸ درجه و حداکثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین