کد خبر: ۴۷۶۴۲۸
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۳

یک اتفاق عجیب درباره تیم برانکو /چرا پرسپولیس به قعرنشین ها می بازد؟

پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی با پیکان یک گل خورد و تمام. دیگر هر چه زدند به در بسته خورد و آنها با همان یک گلی که دریافت کردند نتیجه را واگذار کردند تا نخستین شکست فصل شان رقم بخورد.
آفتاب‌‌نیوز : پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی با پیکان یک گل خورد و تمام. دیگر هر چه زدند به در بسته خورد و آنها با همان یک گلی که دریافت کردند نتیجه را واگذار کردند تا نخستین شکست فصل شان رقم بخورد.

به گزارش آفتاب نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ این شکست در حقیقت سومین باخت سرخپوشان در سال 96 است . جالب اینجاست که هر سه شکست این تیم با نتیجه یک بر صفر رقم خورده است.تیم برانکو در هر سه دیدار گل اول بازی را در همان نیمه نخست دریافت کرده، اما تلاش‌های آنها برای رسیدن به گل مساوی در ادامه بازی و به ویژه در نیمه دوم بدون نتیجه بود.نکته عجیب اینکه هر سه شکست سرخپوشان در سال ۹۶ برابر تیم‌هایی بوده که در رده‌های پایین جدول قرار داشته‌اند؛ به ویژه، دیدار برابر صنعت نفت آبادان و سیاه جامگان مشهد که خطر سقوط به دسته پائین‌تر را به شدت احساس می‌کردند. البته پیکان هم تا پیش از پیروزی روز گذشته در رده‌های پائین جدول رده بندی قرار داشت.هر سه باخت پرسپولیس ۹۶ روی ضربات شروع مجدد برای حریفانش به دست آمده است؛ در بازی صنعت نفت، تیم آبادانی صاحب یک ضربه کاشته شد که ارسال این توپ روی دروازه بیرانوند با دفع ناقص و اشتباه مدافعان سرخپوش همراه شد و در ادامه همین ضربه خطا بود که با ارسال شادکام و ضربه سر عبدالله زاده تک گل بازی را به سود صنعت نفت رقم خورد. در دو بازی دیگر، یعنی دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر شانزدهم برابر سیاه جامگان و دیدار هفته ششم لیگ برتر هفدهم برابر پیکان، گل‌های حریف روی یک ضربه آزاد از فاصله‌ای نسبتاً دور و به صورت مستقیم وارد دروازه پرسپولیس شد. بنابراین، پرسپولیس روی سه ضربه شروع مجدد در این سه بازی، متحمل سه باخت شد.و نکته آخر اینکه هر سه باخت پرسپولیس در سال ۹۶ در شرایطی به دست آمده که این تیم یا درگیر آماده سازی برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا بوده یا چند روز قبل از این بازی‌ها، در لیگ قهرمانان حاضر بوده است. بنابراین، استرس، خستگی، ترس از مصدومیت، استراحت از سوی کادر فنی جهت حضور بهتر در آسیا و ... را می‌توان از عوامل مؤثر در سه شکست پرسپولیس در سال ۹۶ به حساب آورد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین