کد خبر: ۴۷۶۴۴۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷

دقایق عجیب و غریب رسوایی در 90/ مدیر سکوت کرد،رحمتی منصوریان را تکذیب کرد و مربی قسم خورد!

شب عجیبی در 90 رقم خورد. منصوریان که گفته بود می‌خواهد امشب فقط راست بگوید در بد مخمصه‌ای افتاد!
آفتاب‌‌نیوز : شب عجیبی در 90 رقم خورد. منصوریان که گفته بود می‌خواهد امشب فقط راست بگوید در بد مخمصه‌ای افتاد!

به گزارش آفتاب نیوز به نقل از خبرانلاین؛ بعد از حرف های طولانی منصوریان، عباسی ملکی عضو هیات مدیره استقلال در چند کلمه، سرمربی را به گوشه رینگ برد و بعد از آن مهدی رحمتی روی خط آمد تا جنگ بزرگی به پا شود.

مهدی رحمتی گفت: «من از آقای ملکی تشکر می کنم. حرف های ایشان را که شنیدم، واقعا هنگ کردم. خیلی ها با من تماس گرفتند که بدانند دلیل محرومیت من چه بوده است. این حرف هایی که به آقای ملکی گفته اند درست نبوده است. من با دو نفر دیگر هیات مدیره که صحبت کردم، خیلی صریح گفتند ما موافق اخراج مان نبودیم و اصلا آنها برای اخراج ما مصوبه ای نداشتند. حق من و مجتبی جباری این نبود که ما را دو ساعت در باشگاه بنشانند. ببینید چه اتفاقی می افتد؟ دو ساعت نشستیم و خواستیم که به ما نامه رسمی بدهند  اما ندادند. تازه امشب در برنامه شما شنیدیم که برنامه ما عوض شده بوده و جلسه بعد از بازی ذوب آهن قرار است برگزار شود.»

او درباره خوشحالی بعد از پنالتی گفت: «اگر یک نفر بیاید و بگوید من در صحنه پنالتی خوشحالی کردم، فوتبال را برای همیشه کنار می گذارم. من موقع گرم کردن سیدحسین حسینی نبودم چون شب قبلش زیر سروم بودم . 9 تا آمپول زدم و خسته بودم.»

منصوریان دوباره روی خط شروع به حرف زدن کرد و گفت: «آقای افتخاری  در آن جلسه، مگر من نگفتم مشکل تیم استرس است؟ من گفتم با توجه به مشکلات عدیده ای که مهدی داشته از سیدحسینی استفاده کنم. من هر جایی را اشتباه می کنم، شما بگو آقای افتخاری. حالا که قرار است پرده بیفتد، آن حرفی که واقعیت است را بگو. من این حرف را زدم؟ مگر آقای ملکی نگفت ما عکس هایی داریم که این باخت تیم را به مسخره گرفته است؟ اقای افتخاری راستش را بگو و نگذار شان من لطمه بخورد. »

افتخاری که در ابتدا حاضر نشده بود این حرف ها را بگوید، وقتی نوبت حرف زدنش شد، گفت: «من خواستم این حرف ها را نزنم و الان می خواهم این بحث ادامه پیدا نکند.»

رحمتی روی خط آمد و خواست صریح حرف بزند و گفت: «اگر قرار بود حرف تان را شفاف بزنید که تلفن مان را جواب می دادید. الان بگویید.»

منصوریان از افتخاری می خواست خیلی شفاف حرف بزند. او مدام سعی می کرد پاسخ ملکی را بدهد. 

ولی ملکی باز حرف هایش را روی خط تکرار کرد و گفت: «من گفتم آقای منصوریان مربی باید اقتدار داشته باشد.»

منصوریان دوباره گفت: «آقای ملکی شما یک بار سر تمرین تیم من نیامدید. شما نگفتید من از رحمتی عکس خنده دارم؟» و ملکی گفت: «شما نگفتید مهدی قهر کرده بود؟ » منصوریان دوباره گفت: «بله گفتم اما قهر مهدی طبیعی بود. بازیکن بزرگ معمولا در این شرایط ناراحت می شود. من خودم رفتم دنبال مهدی...» رحمتی اما وسط حرف منصوریان پرید و گفت: «شما به من نگفتی. من خودم آمدم در جلسه. بعدش که این اتفاقات افتاد، شما آمدی اتاق من.» او رسما منصوریان را تکذیب کرد.»

در ادامه ملکی تاکید کرد هر آنچه اتفاق افتاده را گفته است. او تاکید کرد این ها را خود افتخاری می تواند تائید کند.

افتخاری در شرایط بدی قرار گرفته بود و سعی داشت در این باره چیزی نگوید. فردوسی پور سعی کرد با یک آنتراکت شرایط عجیب برنامه را عوض کند!

در شروع دوباره برنامه باز افتخاری نمی خواست حرف بزند اما اصرار رحمتی درباره اینکه آبرویش رفته سبب شد تا افتخاری بگوید:«ما با آبروی رحمتی بازی نکردیم و اگر هم او روی نیمکت خندیده باشد ایرادی ندارد ، مهم این است که گریه نکرده »

منصوریان هم تهدید کرد و قسم داد  که اگر افتخاری حرف نزند ، دیگر به تمرین تیم نمی رود. منصوریان اصرار داشت که ملکی گفته عکس هایی از خنده رحمتی روی نیمکت دارد. افتخاری اما گفت:«این حرف را آقای ملکی به نقل از فرد دیگری زد و خودش این حرف را نگفته بود.» منصوریان که مدام قسم می خورد باعث شد افختاری بگوید:«آقا نیاز به این همه قسم خوردن نیست. علی جان من از شما نشنیدم که بگویی مهدی روی نیمکت خندیده اما آنجا گفتی که مهدی قهر کرده و به جلسه نرفته و اوقات تلخی کرده است.»

این ها نکاتی بود که منصوریان در موج اول حرف هایش اصلا اشاره ای به آنها نداشت اما وقتی که در موضع ضعف قرار گرفته بود ، با صدایی که می لرزید تائید کرد این ها را درباره رحمتی گفته اما اصرار کرد هیچ وقت برای ماندن خودش حتی برای یک روز بیشتر ، رحمتی و منصوریان را قربانی نکرده است. 

عادل در ته بحث استقلال گفت:«یک پایان تخل خیلی بهتر است یک تلخی بی پایان است .» در این شب عجیب منصوریان از سوی هواداران با 60 درصد آرا به عنوان مسبب ناکامی تیم معرفی شد. آن هم با حدود 2 میلیون رای منفی!


بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
0
1
این که گفته میشود فضای مافیائی فقط ردو بدل شدن مخفیانه پول نیست این فضای نا سالم در روابط افراد درون تشگیلات هم مافیائی است چون در پس پرده حفظ موقعیت است .
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین