کد خبر: ۴۷۶۴۷۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳

نیویورکی ها در اعتراض به حضور ترامپ در سازمان ملل به خیابان ها ریختند

در نخستین روز حضور رسمی ترامپ در سازمان ملل مردم نیویورک به خیابان ها ریختند و با دادن شعارهایی نظیر 'نه ترامپ می خواهیم ، نه آمریکای فاشیستی و نه کوکلاکس کلان' در نزدیک مقر سازمان ملل به استقبال او رفتند.
آفتاب‌‌نیوز : روز دوشنبه دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برای شرکت در نشستی که با عنوان' اصلاحات در سازمان' ملل شرکت کرد.

نیویورکی ها در اعتراض به حضور ترامپ در سازمان ملل به خیابان ها ریختند

همزمان با این نشست گروه زیادی از مردم نیویورک در اعتراض به او به خیابان های اطراف مقر سازمان ملل ریختند و با دادن شعار هایی خواستار استعفای او شدند که این تجمعات با دخالت ماموران امنیتی بار ها پراکنده شد و دوباره شکل گرفت .

در دنباله این تظاهرات شمار تظاهر کنندگان روبه افزایش گذاشت ودر بعد از ظهردوشنبه به رغم دخالت ماموران پلیس و امنیتی نزدیک به 400 نفر از مردم این شهر با در دست داشتن پلاکاردهایی با تصاویری از اعضا دولت ترامپ از جمله مایک پنس، جف سشنز، پال رایان ، بتسی دوس وزیر آموزش و پرورش و نیکی هیلی نماینده او در سازمان ملل متحد همه آن ها را نمایندگان برتری طلبی سفید پوستان خواندند.

تظاهر کنندگان علاوه بر این ها با دادن شعار هایی نظیر این که کشیدن دیوار، منع سفر مسلمانان به آمریکا و تصمیم به اخراج کودکان مهاجر از این کشور همگی نشانه حاکمیت برتری طلبان سفید پوست بر کشورشان است فریاد می زدند که نه ترامپ می خواهیم ، نه آمریکای فاشیستی می خواهیم و نه کوکلاکس کلان.

این تظاهرات در حالی که بتدریج بر شمار تظاهر کنندگان افزوده می شدتا حدود هفت بعد از ظهردوشنبه در خیابان های اطراف پارک برایانت ادامه داشت.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۸
0
0
ماشاالله به این آزادی
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین