کد خبر: ۴۷۶۷۴۶
تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵

اعلام محدودیت‌های ترافیکی کرج - چالوس

رئیس پلیس‌راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد.
آفتاب‌‌نیوز : رئیس پلیس‌راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد.
 
به گزارش مهر، سرهنگ رضا معظمی گودرزی اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ روز جمعه سی و یکم شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه یکم مهرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

وی اضافه کرد: با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محور تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ روز جمعه سی و یکم شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه یکم مهرماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه می‌شود.

سرهنگ معظمی گودرزی با تأکید بر اینکه تردد انواع خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود، گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه می‌شود.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد موتورسیکلت در محور گفت: از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) تا ساعت ۶ بامداد یکشنبه دوم مهرماه از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع می‌شود.

سرهنگ رضا معظمی گودرزی اضافه کرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت شامل حال موتورسیکلت‌های انتظامی وامدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری نمی‌شود.

وی همچنین به ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور چالوس اشاره کرد و گفت: این ممنوعیت برای همه وسایل نقلیه سنگین به‌استثناء حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی اعمال می‌شود.

به گفته وی تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه استان البرز از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان به‌ویژه محور کوهستانی چالوس رادارند خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حادثه جلوگیری کرده و سفری ایمن را برای خود و خانواده رقم بزنند.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین