کد خبر: ۴۸۶۰۸۰
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۱
با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران، شهرداران شهرهای امیرکلا، گلوگاه بندپی، آلاشت، گزنک، خرم آباد و محمود آباد منصوب شدند.
آفتاب‌‌نیوز :
استاندار مازندران پس از اعطای حکم 6 شهردار جدید شهرهای مازندران، مدیریت و تعامل شهری را مقولاتی بسیار مهم در پیشبرد امور شهر برشمرد و اظهار داشت: باید مردم را با جایگاه مهم شورای اسلامی و نقش آن در توسعه شهری آشنا کرد و از مشارکت مردم در پیشبرد امور شهر بهره گرفت.

وی با اشاره به اینکه باید فعالیت‌های شهری را اولویت بندی کرد و با واگذاری امور به مردم به توسعه شهری سرعت بخشید، افزود: مدیریت پسماند و توسعه فضای سبز از جمله اقدامات مهمی بوده که باید دنبال شود.

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، وی تاکید کرد: شهرداران برای رفع مشکلات شهری باید حضور میدانی داشته باشند و به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار باشند.

استاندار مازندران با بیان اینکه اختلاف ضد توسعه است و تنها در سایه همدلی و هم افزایی می‌توان به توسعه اندیشید، تصریح کرد: با توکل به خداوند متعال و با تلاش جهادی و اعتقادی، کارها پیش خواهد رفت.

استاندار مازندران با صدور احکام جداگانه ای اصغر اسدی امیری را به عنوان شهردار امیرکلا، رضا اباذری شالینگی را به عنوان شهردار گلوگاه بندپی، عبدالکریم پهلوان را به عنوان شهردار آلاشت، علی داودی را به عنوان شهردار گزنک، تقی جعفر پور را به عنوان شهردار خرم آباد و محسن رضایی را به عنوان شهردار محمود آباد منصوب کرد.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x