کد خبر: ۴۸۶۹۷۹
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۸
پسر جوان همراه نامزدش پس از ربوده شدن از سوی 3 مرد در یک ویلای جنگلی به شدت کتک خوردند اما موفق شدند از غفلت نگهبان استفاده کرده و پا به فرار بگذارند.
آفتاب‌‌نیوز : پسر جوان همراه نامزدش پس از ربوده شدن از سوی 3 مرد در یک ویلای جنگلی به شدت کتک خوردند اما موفق شدند از غفلت نگهبان استفاده کرده و پا به فرار بگذارند.

به گزارش آفتاب نیوز به نقل از رکنا، دختر و پسرکه بشدت مجروح شده بودند پس از انتقال به بیمارستان و درمان مقدماتی به پلیس آگاهی فرستاده شدند تا ماجرای ربوده شدن‌شان را بازگو کنند.

«امیر» به پلیس گفت: «من و نامزدم شبانه سوار بر خودرو پژو، دریکی از خیابان‌های شمال تهران درحرکت بودیم که ناگهان خودرویی سد راه ما شد. بعد هم سرنشینانش با زور و تهدید من و نامزدم را از ماشین بیرون کشیدند و سوار بر خودروی دیگری کردند و بسرعت حرکت کردند. در حال خروج از شهر هرچه علت را پرسیدم جوابی ندادند و فقط تهدیدمان کردند که اگر حرفی بزنیم زنده نخواهیم ماند. آنها ما را از تهران به باغی در یکی از شهرستان‌های اطراف تهران انتقال دادند و در آنجا بشدت کتک‌مان زدند، بعد هم ما را سوار خودروی دیگری کردند و به باغی در یکی از شهرهای شمالی انتقال دادند. زمانی که آنها ما را مورد ضرب و شتم قرار دادند به آنها گفتم دست نامزدم شکسته است. ولی آنها به درخواست‌ها و التماس‌های ما توجهی نکردند.

دقایقی بعد و به دلیل اینکه آنها تمام شب را بیدار بودند از خستگی خوابشان برد و من و نامزدم در فرصتی مناسب دست هایمان را باز کردیم و از باغی که نمی‌دانستیم در کدام یک از شهرهای شمال است فرار کردیم. از شانس ما یک ایستگاه آتش‌نشانی در کنار همان باغ بود وخیلی سریع از آتش‌نشانان کمک خواستیم و آنها هم ما را به پلیس معرفی کردند.

با توجه به اینکه آدم ربایی در تهران انجام شده بود پرونده به پایتخت ارجاع شد. در ادامه تحقیقات «امیر» گفت: آدم ربایان از من می‌خواستند به دادسرا بروم و در مورد شکایتی درباره پرونده اختلاف مالی رضایت بدهم. مدتی قبل من با مرد جوانی به نام شایان اختلاف مالی پیدا کردم و هر بار که از او می‌خواستم پولم را برگرداند بهانه می‌آورد. تا اینکه شایان یک بار به بهانه صحبت در مورد بدهی‌اش مرا به محل خلوتی کشاند و بشدت کتکم زد. من هم از شایان شکایت کردم و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد. مطمئنم یکی از مردهایی که ما را دزدیده بود برادر شایان است. آنها می‌خواستند با این کار از شکایتم صرفنظر کنم.»

پس از اظهارات دختر و پسر جوان، تیمی از کارآگاهان پلیس تهران برای دستگیری عاملان آدم ربایی وارد عمل شدند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین