کد خبر: ۴۸۷۱۸۲
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
بانک ملی ایران در راستای ارایه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی، اقدام به برپایی موکب در مناطق مرزی کرده است.
آفتاب‌‌نیوز : ستاد اربعین این بانک سه موکب در مرزهای خسروی، مهران و شلمچه راه اندازی کرده است و علاوه بر آن، دستگاه های خودپرداز سیار و وب کیوسک های مکانیزه ای نیز در مسیر پیاده روی زائران در این استان ها جانمایی شده اند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،  بر این اساس، افزایش سقف ذخیره نقدینگی و بیمه خزانه شعبه مرز مهران تا 20 میلیارد تومان و استقرار یک دستگاه خودپرداز سیار از جمله اقدامات صورت گرفته برای خدمت رسانی به زائران از سوی اداره امور شعب استان ایلام بانک ملی ایران است.

همچنین جانمایی پنج دستگاه خودپرداز سیار در شهر مرزی قصر شیرین و سه دستگاه خودپرداز در مرز خسروی، پول رسانی و تامین نقدینگی برخی بانک های خصوصی قصر شیرین، پیش بینی جهت تامین نقدینگی زائران و شبانه روزی کردن باجه های کشیک شعب قصر شیرین و سر پل ذهاب آخرین اقدامات انجام شده از سوی ستاد اربعین بانک ملی ایران در استان کرمانشاه بوده است.

اداره امور شعب استان خوزستان بانک ملی ایران نیز اقدام به جانمایی 55 دستگاه خودپرداز جهت اخذ عوارض خروجی و ارایه خدمات بانکی، یک دستگاه کانکس سیار حامل دو دستگاه خودپرداز، یک دستگاه وب کیوسک (CASHLESS)، یک دستگاه وب کیوسک مکانیزه برای صدور فیش بانکی و یک دستگاه خودپرداز سالنی در محل سالن پایانه مسافری این منطقه کرده است.

خدمت رسانی به زائران ارجمند در این موکب از روز سه شنبه 9 آبان ماه آغاز شده و به مدت 14 روز ادامه می یابد.

همچنین باجه های خسروی، مهران و چزابه به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به زائران اربعین حسینی هستند و شعب قصر شیرین و سرپل ذهاب در استان کرمانشاه، شعب بلوار جانبازان و مهران در استان ایلام و شعب سوسنگرد و خرمشهر در استان خوزستان به منظور پشتیبانی از باجه های مذکور تا روز اربعین همه روزه تا ساعت 18 و در روزهای تعطیل 18 آبان ماه (اربعین) و 19، 26 و 28 آبان ماه تا ساعت 13 فعال خواهند بود.

از سوی دیگر، برای تامین آسایش زائران اربعین حسینی، سقف برداشت نقدی از دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران از هشتم تا سی ام آبان ماه به 500 هزار تومان در سراسر کشور افزایش یافته است.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین