کد خبر: ۴۸۷۵۹۷
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
به زودی
یک عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس از هماهنگی این مجمع برای انجام یک نشست مشترک با اعضای شورای شهر تهران خبر داد و گفت: این نشست به زودی و با محور چالش‌ها و مشکلات عدیده تهران به ویژه آلودگی هوای شهر تشکیل خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز : طیبه سیاوشی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: در جلسه شب گذشته (یکشنبه شب) جمعی از اعضای مجمع نمایندگان تهران درباره دو موضوع انتصابات شهردار تهران و  تشدید آلودگی هوای تهران بحث مفصل شد.

نماینده مردم تهران در مجلس، نمایندگان تهران و اعضای شورای شهر تهران را اجزای یک پیکر دانست و افزود: پس از تغییر ترکیب اعضای شورای شهر تهران در انتخابات اخیر بن‌بست گذشته برای برگزاری نشست‌های مشترک از بین رفت و اکنون ۳۰ نماینده تهران و ۲۱ عضو شورای شهر تهران خود را اعضای یک پیکر می‌دانند به همین دلیل در جلسه شب گذشته مقرر شد آقای علیجانی دبیر مجمع هماهنگی های لازم برای برگزاری نشست مشترک با اعضای شورای شهر را انجام و پس از قطعی شدن زمان آن اطلاع رسانی شود.

وی البته از  اظهار نظر درباره مباحث مطرح شده در این جلسه در خصوص  انتصابات انجام شده در شهرداری تهران به دلیل حساسیت موضوع خودداری کرد.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین