کد خبر: ۴۸۷۸۹۹
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
در پی انتشار مصاحبه قاسم میرزایی نکو در روزنامه قانون، این نماینده مجلس به این خبر واکنش نشان داد.
آفتاب‌‌نیوز : قاسم میرزایی نکو، که این روزها در راهپیمایی باشکوه اربعین شرکت کرده در گفت و گو با خبرنگار «تابناک» مطالب مدرج در روزنامه قانون در ماجرای جاویدالاثر «احمد متوسلیان» و اینکه «محسن رضایی» باعث شده که متوسلیان آزاد نشود را کذب خواند.

وی افزود: اولا که خبرنگاری که با بنده مصاحبه کرد، قرار بوده که خاطرات شخصی من را جمع آوری کند؛ اما امروز بنده در مراسم راهپیمایی اربعین بودم که خبر دادند چنین مصاحبه و چنین تیتری به نقل از من در یک روزنامه منتشر شده است. در حقیقت این مطالب مربوط به 22 مهرماه امسال است که امانت داری و وجدان حرفه ای روزنامه نگاری به هیچ وجه در آن مورد توجه قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه قرار بود این مصاحبه قبل از چاپ به روئت بنده برسد و پس از تأیید من برای چاپ ارسال شود، گفت: متأسفانه با وجود اینکه چنین قراری بود، اصلا مصاحبه برای روئت و تأیید برای من ارسال نشد.

میرزایی نکو درباره یکی از ادعاهای نادرست روزنامه قانون که به نقل از وی بیان شده و عبارتی با عنوان «محسن رضايي باعث شد كه متوسليان آزاد نشود» به تیتر مطلب تبدیل شده است، تأکید کرد: این مسأله حرف من نیست و کاملا نادرست و کذب است.

وی یادآور شد: اتفاقا در آن ماجرا آقا محسن به ما کمک کرد و برای چهار تن از بچه های ما ویزا گرفت و آنها را فرستاد. اگر متن مصاحبه را هم ببینید، همه کارها توسط فرد دیگری انجام می شود و خبرنگار برداشتش این بوده که «محسن رضایی» را هم به آن اضافه کند؛ در حالی که من چنین چیزی نگفته ام.

نماینده دماوند و فیروزکوه اضافه کرد: بنده تکذیبیه ای نوشتم و برای دوستان در روزنامه قانون ارسال کرده ام تا مطابق با آن تیتر و نوشته های خلاف واقع را تکذیب کنم و البته دوستان هم مطالب نادرست را اصلاح کنند.

به گفته وی، در ارتباط با آنچه هم روزنامه مذکور مدعی شده که گفته ام «اختلافات زیادی بین متوسلیان و محسن رضایی وجود داشت» بی انصافی شده و خبرنگار و روزنامه قانون استنباط خود را از سخنان بنده نوشته اند. من در مصاحبه فقط از اختلاف سليقه در عمليات گفتم و آمدن حاج احمد از غرب به جنوب و سپردن نقش مهم عمليات فتح المبين.

میرزایی نکو خاطرنشان کرد: این روزنامه به دو مسأله مهم در مصاحبه اشاره کرده که طبق آنچه گفتم حقیقت سخن بنده این گونه بوده است. خیلی از موضوعات اصلا حرف من نیست. متأسفانه شیطنت کرده اند و من هم به آنها گفتم از این کارتان خجالت نمی کشید؟
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین