کد خبر: ۴۸۸۱۹۳
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴
بازیکن باسابقه نفت تهران به دلیل اتهام خبرچینی از سوی مدیرعامل این باشگاه اخراج شده است.
آفتاب‌‌نیوز :
چند روز قبل حمیدرضا جهانیان مالک باشگاه نفت جلسه ای را بازیکنان این تیم برگزار کرد. در این جلسه جهانیان به بازیکنان اعلام می کند که با وجود داشتن سرمایه قابل توجه باشگاه از نظر نقدینگی دچار مشکل است. او در میان صحبت هایش با اشاره به اینکه بازیکنان نباید اخبار تیم را به بیرون بدهند از امیرحسین فشنگچی نام می برد که این موضوع به درگیری لفظی طرفین می انجامد. 

براساس اخباری که از این جلسه بیرون آمده فشنگچی به حرف های جهانیان واکنش نشان داده و از او می خواهد در قبال اتهام پخش کردن اخبار تیم به بیرون پاسخگو بوده و این را اثبات کند. فشنگچی از همین رو با ناراحتی جلسه را ترک می کند.

 این موضوع در آخرین تمرین تیم نفت گریبان فشنگچی را گرفته و حمید درخشان به او اجازه تمرین نمی دهد و از او می خواهد روی نیمکت بنشیند. برخی از بازیکنان بزرگ تیم پادرمیانی کرده و با درخشان درباره بخشش فشنگچی صحبت می کنند اما درخشان به آن ها می گوید که فشنگچی حداقل چند جلسه اجازه تمرین نخواهد داشت. البته که شرایط باشگاه نفت آنقدر عجیب است که هر لحظه ممکن است اتفاقات تازه ای در آن رخ بدهد و حتی ماجرای مالکیت این باشگاه نیز با تغییرات اساسی مواجه شود. از همین رو داستان اخراج فشنگچی نیز می تواند در روزهای آینده تحت تاثیر تغییرات این باشگاه منتفی شود.

منبع: ایلنا
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین